realme 3 pronun harika kamera performansı

Bu konuyu okuyanlar

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
1700-1800 bandında ama kamerasını özellikle gece çekimi çok güzel yapmışlar

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Cihaz kullanıcı yorumlarında eline geçip kullanan görmedim dikkatli olun bunlara karşı.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Meizu note 9 var sıkıntısız ama az beklerim durum ne öğrenirim diyorsanız bence bekleyin neresi sağlam ona göre iyi bir yerden realme 3pro alıp keyfinize bakın sonuçta çok iyi cihaz o paraya ama memleket ali cengiz olmuş kimseye güvenilmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

türkiyede çıksada incelemesini yapsalar

Satıyorlar hatta 3 satıcı ama bana sağlam gelmedi hiç alıp kullanan yorumu yok almayı düşünüyorsan bence en az 1 ay bekle 3 satıcı ne ayak hatta bunlar distribütör başvurusu yapmışta kabul edilmemiş dikkatli olun.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Realme resmi sitesi kapanmış zaten. Çin tarafından izin gelmemiş. Avrupa tarafına yazmışlar. Dediklerine göre bunların üst şirketi izin vermemiş. Belli Oppo olabilir bilemiyorum.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Dedikodu değil hocam. O cümleyi direk Web sitelerine yazmışlar.
Onu demiştim zaten ama hangi üst şirket belli değil. Belki Oppo belki daha üstü bilemiyorum. Anlamadığım nokta madem bu firma TR pazarına girmek istiyor neden OnePlus'ı getirmiyor? Oppo gelene kadar OnePlus gelse çok daha iyi olur bence.

Reaksiyon puanı
5,172
Onu demiştim zaten ama hangi üst şirket belli değil. Belki Oppo belki daha üstü bilemiyorum. Anlamadığım nokta madem bu firma TR pazarına girmek istiyor neden OnePlus'ı getirmiyor? Oppo gelene kadar OnePlus gelse çok daha iyi olur bence.
Oneplus tedarikcisi zaten var diye biliyorum. Oneplus 6T falan satılıyordu hb de.

Reaksiyon puanı
5,172
İthalatçı pek sıcak bakmıyorum ben resmi yollar ile gelmediği sürece tam destek olmuyor ya.
Türkiye de operatör baskısında var. Pek çok firma(yanlış hatırlamıyorsam bunların içinde op da var) operatörlerin baskısından dolayı Türkiyeye girişi sağlayamadıklarını söylemişlerdi.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Türkiye de operatör baskısında var. Pek çok firma(yanlış hatırlamıyorsam bunların içinde op da var) operatörlerin baskısından dolayı Türkiyeye girişi sağlayamadıklarını söylemişlerdi.
Bence yeterli pazar olmadığı için girmiyorlar yoksa Xiaomi'de bu topa girmeyebilirdi ama adamlar girdikten sonra da satışa devam etti. OP'nin dezavantajı düşük ve orta seviye telefonu yok o yüzden satışlar çok geride kalır bence. Xiaomi'de orta ve düşük seviye ile ayakta kalıyor zaten.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

Öyle diyorsunuzda internette oneplus ithalatçı fiyatları uçmuş kendi gelse xiaomi muhabbeti olur yine fiyatlar gittikçe dahada yükselir. Tüketici için bu ara durum pek iyi değil üst segmentte huawei ban yediği halde alt marka honorun cihazı pahallı getirdi tam amiralde değil cihaz. Lg g8s getirecekti uçuk fiyattan onun muhabbetine g7 fiyatını yükseltti, samsung ve apple zaten kopuk, meizu fiyatları çok güzel yok satıyor. :) Xiaomi ois'i çıkarttı fiyat yükseltti harbi kötü gidişata bir tekmede bunlar vuruyor, resmen dünyanın parasını kuru söğüşleme işi oldu bu sanat değil artık.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Öyle diyorsunuzda internette oneplus ithalatçı fiyatları uçmuş kendi gelse xiaomi muhabbeti olur yine fiyatlar gittikçe dahada yükselir. Tüketici için bu ara durum pek iyi değil üst segmentte huawei ban yediği halde alt marka honorun cihazı pahallı getirdi tam amiralde değil cihaz. Lg g8s getirecekti uçuk fiyattan onun muhabbetine g7 fiyatını yükseltti, samsung ve apple zaten kopuk, meizu fiyatları çok güzel yok satıyor. :) Xiaomi ois'i çıkarttı fiyat yükseltti harbi kötü gidişata bir tekmede bunlar vuruyor, resmen dünyanın parasını kuru söğüşleme işi oldu bu sanat değil artık.
İthalatçılar fiyata göre değil ürün kalitesine göre sattığı için fiyatlar öyle. Adamlar S855 cihazlı bir ürünün fiyatının ne kadar edeceğinin farkında o yüzden fiyatları o kadar yüksekten tutuyorlar.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Realme'nin gelememe problemi BBK ile anlaşamayan reseller "bir firma". O yüzden gelemedi. Anlaşmaya yakınlardı ama olmadı.

BBK realme markasını global için değil tamamen India için çıkarmış durumda. Oppo ile diğer tarafları domine etmeye çalışıyor.

OP ile gelmesini ben de istemem. Fiyatlar arşa çıkar. Bunu göre evofone da "Ula benim neyim eksik mi9'da?" diyerek uçar...

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Realme'nin gelememe problemi BBK ile anlaşamayan reseller "bir firma". O yüzden gelemedi. Anlaşmaya yakınlardı ama olmadı.

BBK realme markasını global için değil tamamen India için çıkarmış durumda. Oppo ile diğer tarafları domine etmeye çalışıyor.

OP ile gelmesini ben de istemem. Fiyatlar arşa çıkar. Bunu göre evofone da "Ula benim neyim eksik mi9'da?" diyerek uçar...
O zaman kalsın iyi böyle