Razer vs Corsair

Bu konuyu okuyanlar

n500006a

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayırlı günler arkadaşlar donanım almayı düşünüyorum klavye fare kulaklık
aklımda olanlar razer yada corsair bunların dışında önerilerinize açığım
yazacağım razerları deneme fırsatım oldu beğendim ama corsair ı öneren kitle forumlarda daha fazla bunların dışında da öneri alırım
iki set de 1800tl civarlarında 5 aşa 10 yukarı
Razer
-blacwidow choma elite
-deatheder elite
-7.1 v2

Corsair
-k70 mk2 rapidfire speed
-void pro wireles
-glaive rgb

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Benim sana tavsiyem Klavyeyi Corsair MK.2, kulaklığı Arctis 5 2019 öneririm ama kablosuz olsun diyorsan Void Pro Wireless da iyi üründür. Mouse içinse Razer Mamba TE veya Rival 600 önerebilirim.

Agr3nd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Marka olarak tabikide corsair ancak sana tavsiyem corsair klavye zowie mouse kulaklik konusunda bir onerim yok ancak steelseries artics ve hyperx cloud kulakliklar bildigim kadariyla sanal 7.1 dir birde zowie nin klavye ve kulakliklarina bak derim bilgine.

Son düzenleme:

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
hayırlı günler arkadaşlar donanım almayı düşünüyorum klavye fare kulaklık
aklımda olanlar razer yada corsair bunların dışında önerilerinize açığım
yazacağım razerları deneme fırsatım oldu beğendim ama corsair ı öneren kitle forumlarda daha fazla bunların dışında da öneri alırım
iki set de 1800tl civarlarında 5 aşa 10 yukarı
Razer
-blacwidow choma elite
-deatheder elite
-7.1 v2

Corsair
-k70 mk2 rapidfire speed
-void pro wireles
-glaive rgb
Ben Rafet ekipman dizip pişman olan biriyim bir zamanlar faniydim blackwindows chrome v1 kullanıp space tuşu bozuldu ve klavye yiprandi razer mamba 3 ayda bozuldu razer ürünleri çok kaliteli hissi veriyor ama ömürleri kısa oluyor çabuk yıpranıp bozuluyor mouse pas 350 tl almisdim bileklik destekli o bile Rezil oldu yiprandi sonra başka ekipman dizmeye karar verdim logitech bana görünüş olarak hoşuma gitmesinden Steelseries yöneldim
Rival 700
Apex m750
Qck prism
2 sene gibi askın süredir kullanıyorum ve çok memnunum ne yıpranma nede bozulma oldu birtek kulaklık logitech 933 allah kısmet ederse onuda steelseries arctis pro wirresles yapicam
Şimdi benim tavsiyem
Fare Rival 700
Klavye Apex m750
Kulaklik arctis 5
1800 tl bu ekipman sağlam