Razer Synapse 2 problemi

Bu konuyu okuyanlar

Rubudium

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dün razer synapse 2 programının dosyalarının yerini değiştirdim. Bugün PC'yi açtığımda program hata verdi sildim tekrar yükledim ama sorun devam ediyor. "razersynapse2.0.msi" adlı dosyanın eksik olduğunu söyleyip duruyor. Razer canlı desteğe başvurdum silip tekrar yüklememi söylediler işe yaramadı, Razer synapse 3 yüklememi söylediler sorunsuz yüklendi ama benim fare razer abyssus synapse 3 desteklemiyor.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Regedit girerek yapabilirsiniz bilgisayarı seçtikten sonra Ctrl>F tuşuna basarak synapse 2 yazın yada tam dosya adını bulduğu dosyayı silin birdağaki yapın ve bunu sürekli tekrarlayin sonuna gelene kadar yaptığınız zaman program tamemen silinmis olucak.

Rubudium

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Regedit girerek yapabilirsiniz bilgisayarı seçtikten sonra Ctrl>F tuşuna basarak synapse 2 yazın yada tam dosya adını bulduğu dosyayı silin birdağaki yapın ve bunu sürekli tekrarlayin sonuna gelene kadar yaptığınız zaman program tamemen silinmis olucak.
Tamamen sildim ama yüklerken yine aynı hata çıkıyor
69142

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
YouTube'da bununla ilgili çözümler var oradan bakarsanız daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz.

Rubudium

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
YouTube'da bununla ilgili çözümler var oradan bakarsanız daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz.

Sorun nasıl olduğunu bilmediğim bir şekilde düzeldi. Setup dosyasının uzantısını .exe yerine .msi yapıp çalıştırdın windows hata verdi sonra .exe yaptım tekrar kurdum şimdi sorunsuz çalışıyor.