Razer mi SS mi Hyperx mi?

Bu konuyu okuyanlar

kalimero0000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhaba, ilerleyen zamanlar için indirim bekleyip kendime güzel bir kulaklık almak istiyorum. Arkadaşlarımla oyun oynarız, film izleriz, müzik dinleriz. Benim için en önemli konu bu üçü. oyunlarda ses kalitesi iyi olsun istiyorum ama çokta hayati öneme sahip değil(hardcore competitive oynamıyoruz) sık sık müzik dinler film izlerim bu konularda da başarılı olsun istiyorum.

Sağlamlık ve rahatlıkta da iyi olsun istiyorum. Uzun süre pc başında kalıyorum. Cloud 2 arctis 5 ve kraken v2 arasında kaldım. arctis 5 için oyunda çok iyi, ancak müzik ve diğer kullanımlarda çok kötü deniyor. cloud2 de müzik ve 7.1 konusunda yetersiz deniyor. Kraken v2 için ise oyunlarda çok iyi müzikte de fena değil diyorlar. Benim gibi birine sizin tavsiyeniz hangi kulaklık olur? Veya bu fiyat bandında başka hangi kulaklıkları önerirsiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada lenovo z510 kullanıyorum anakart baya eski yani, aldığım kulaklık harici ses kartlı olmalı

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Kraken V2 değil de Kraken TE daha başarılı müzikte. Arctisi unut müzik için.

kalimero0000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kraken V2 değil de Kraken TE daha başarılı müzikte. Arctisi unut müzik için.
Arctis yerine razer öneren bir kaç kişiye daha denk geldim, ancak hepsinin ortak görüşü kulaklığın rahat olmadığı yönünde. Bir kaç saatlik kullanımda kafa ağrısı yapıyor diyorlar ki bu benim için önemli bir konu, uzun süreler bilgisayar başında kalıyorum.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Arctis yerine razer öneren bir kaç kişiye daha denk geldim, ancak hepsinin ortak görüşü kulaklığın rahat olmadığı yönünde. Bir kaç saatlik kullanımda kafa ağrısı yapıyor diyorlar ki bu benim için önemli bir konu, uzun süreler bilgisayar başında kalıyorum.
Kafa ağrısı değil de ter yapıyor. Kafa ağrısı yapmadı bende hiç.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Bende kullandım razer Kraken te hiç bir zaman terletme ağrı yapmadı terletmesi kişiye göre değişir fazla terliyorsanız olabilir ama size değen kısım yine kumaş diğer kısım deri ses yalıtımı için olmak zorunda hani başka yönden kafanız da olduğunu unutturuyor müzikte çok başarılı bir oyun kulaklığına göre oyunda zaten başka bir şey 7.1 ses tayini çok iyi + olarak derinlik hissiyatı da çok iyi alt üst sesleri çok iyi veriyor yani razer Kraken te almanızı çok daha fazla öneririm.

Ama sağlam bir ses kartınız varsa sennhesier gsp 300 alın oyun neymiş anlarsınız.

kalimero0000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende kullandım razer Kraken te hiç bir zaman terletme ağrı yapmadı terletmesi kişiye göre değişir fazla terliyorsanız olabilir ama size değen kısım yine kumaş diğer kısım deri ses yalıtımı için olmak zorunda hani başka yönden kafanız da olduğunu unutturuyor müzikte çok başarılı bir oyun kulaklığına göre oyunda zaten başka bir şey 7.1 ses tayini çok iyi + olarak derinlik hissiyatı da çok iyi alt üst sesleri çok iyi veriyor yani razer Kraken te almanızı çok daha fazla öneririm.

Ama sağlam bir ses kartınız varsa sennhesier gsp 300 alın oyun neymiş anlarsınız.
Te modelin yanında gelen thx denildiği kadar iyi mi? kraken 7.1 v2 ve kraken pro v2 modellerine göre tercih edilme sebebi thx oalyı mı?

Yani rahatsız etmiyor diyorsunuz uzun saatler kullanımda rahatsız etmiyor mu?

Hem oyun hem müzik kalitesi, rahatlık ve malzeme kalitesi arayan birine önerir misiniz? Yoka başka hangi kulaklığı önerirdiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada Senheiserin kulaklıklarını herkes çok övüyor ama lenovo z510 laptopum var, yani eski bir laptop ses kartım çok kötü büyük ihtimalle. kaliteli verim alabilmek için ses kartlı bir kulaklık mantıklı diye düşündüm

Son düzenleme: