Razer Kraken Tournament Edition İçin Synapse Ayarları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Froseth

Asistan
İlk defa Razer ürünü kullanıyorum sizce hangi ayarları yapmalıyım? Şuan kullandığım ayarları ekledim ve şarkı dinlerken thx özelliğini açmalımıyım?

Ekli dosyalar

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
Şarkı dinlerken THX'i kapat. Ekolayzerde ben hazır verilen music seçeneğini kullanıyorum. Kontrolcü üzerinden de bass seviyesini ayarlayabilirsin.

Şimdi yedim seni

Profesör
Thx olayını fazla anlayamadım thx olayını tam kullanmak için surround sound kullanmamız gerekiyormu?
Açtığınız program/oyun mixer kısmında gözüküyor ordan ses kasmalık oyun ise surround yapacaksınız ardından oyuna girmeniz yeterli thx çalışması için. Çok fazla müzik zevkinin yoksa oyun modunda kullabilirsiniz sürekli bass ayarını açıp kapatmanız yeterli.

Froseth

Asistan
Açtığınız program/oyun mixer kısmında gözüküyor ordan ses kasmalık oyun ise surround yapacaksınız ardından oyuna girmeniz yeterli thx çalışması için. Çok fazla müzik zevkinin yoksa oyun modunda kullabilirsiniz sürekli bass ayarını açıp kapatmanız yeterli.
Müzik dinlerkende oyun oynarkende oyun modunda kullanıyorum ne farkları var ben anlayamadım?

Şimdi yedim seni

Profesör
programınız çalışmıyor. aygıt yöneticise girin yukardan görünüm penceresinden gizli aygıtları göster diyin ardından alt tarafdan başında ses olan 2 sekmeyide açın ve hepsini kaldırın yazılımı olanlarıda kaldırın ardından synapse programımı yeniden kurun.

stat counter