Rapidshare Paraya Doydu

Bu konuyu okuyanlar

technonur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valal rapidshare premiumu 5-6aydır kullanıyorum süper ancak böyle olursa eğer bida rüyamda fln görürüm herthalde rapid premiumu :)

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
haberin başlığını yazan arkadaş anlam hatası yapmış , habere göre rapidshare açgözlük yapmaya başlamış , paraya doysa fiyatlar düşer kotalar yükselir.

Başlık alan alır almayan almaz. Yeter bu kadar sattığımız tarzında bir anlam veriyor.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
aslında alternatifleri mevcut misal 4shared en popüler ve bence en güçlü rakiplerinden biri olmasına karşın nedense Türkiye de pek rağbet görmüyor. Torrent sitelerine gelecek olursak eğer hızlı download yapmak istiyorsak sürekli takip etmek lazım çünkü bir torrent linki maalesef en fazla 3 hafta dayanır oda çok hit bir şeyse ve katı kuraları olması gerekir ratio konusunda örnek arena-tr adamlar diyor hdd yanmışmış net kopmuşmuş dinlemiyorlar belli bir oranın altında kaldın mı anında uçuruyorlar :D mayıs ayına kadar rapid pre hesabım var bir yerden bu uygulamadan eski üyeleri etkilemeyeceği haberini almıştım ama umarım doğrudur da bi işe yarar :\

romanticking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rapidshare premium almak bana kerizlik gibi geliyor.Jdownloader varken kim ne yapsın premiumu.Gümbür gümbür indiriyor hemde kota mota sınırı yok.2 ayda 300 gb indirdim :sweatdrop:

mermerr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Premium uyeliklerin günlük indirme limiti 2.66 GB olarak yeniden duzenlenmistir. İndirilmeyen limit 10 GB 'a kadar sonraki günlere devredecektir. Bu tarih itibariyle alinacak yeni uyelikler ve suresi uzatilan mevcut üyelikler, yeni servis sartlarina dahil olacaktir. Bu tarihten once üyelik alan ya da süre uzatan kullanicilar sureleri dolana kadar eski servis sartlarina dahil olacaktir.
Ayrica Ekstra Download Kotasi satisi baslamistir. Premium uyeler Ekstra Kota satin alabilir ve zaman sinirlamasi olmaksizin kotalarini (uyelikleri devam ettigi surece) kullanabilecekler.
alıntı

ben uyelıgımı 1 senelık almıstım 15 ekımde bu yenı uygulama 23unde devreye gırmıs eskı kulanıcı oldugum ıcın etkılemıyorum 1c sene sımdı dıledıgım gıbı kullanabılırım hehe sanslıyım sanırım :D:D

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Rapide ya kapatılır (bu biraz sıkar) yada alternatif yeni siteler gelir. Bunun kaymağını tek başına yedirmezler.

nsgnc

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Daha dün 3 aylık aldım. Bu euro kuruyla hemde... haberim olsaydı almazdım. yazık oldu... Artık bir anlamı yok rapid premium almanın. 2,66 GB kaç saat ederki 1 Mbps internetle.
Rüya bitti :(

Rapidi mahkemeye verip türkiyeden engellettirmek lazım... haha

pusu604

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arz talep işi denildiği gibi başka kanallara yönelinirse belki bişeyler degişir

Achilleus16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daha önce rapid pre aldım kullandım ama artık herhangi bi 3.parti programlar linkleri dizip bekleyerek indirmeyi tercih ederim

silvergladio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
utorrent hakkında yeterince bilgiye sahip değiliz ki... utorrent hakkındada makale yayınlansın bence...

socratesyusuf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende rapid yerine torrent i tercih ediyorum torrent dosyaları paylaşan kişilerin hızına göre 1mbit hızla 106-107 kb/s çıkabiliyorum ayrıca dosyaları yükleyenler server kullandıgı için hızlarda pek sorun olmuyor

erol_1982

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Rapidde hala bende 10 gb günlük yahu
Traffic left:8 092 MB (+54gb ) ne demek anlamadım

yuureii

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Rapidde hala bende 10 gb günlük yahu
Traffic left:8 092 MB (+54gb ) ne demek anlamadım

Bugünkü limitin 8 GB, önceden kalan indirme hakkın 54 GB, toplamda bugün sonuna kadar 62 GB indirebilirsin. 62 GB'lık indirdikten sonra daha fazla indirebilmek için yarını beklemen gerekecek demek oluyor. (Nasıl olacaksa tabi :D )

erol_1982

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Ama günlük 2,66 gb düştü deniyor.10 gb yazıyor her sabah baktığımda :D

erol_1982

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Evet 3-4 ay olacak neredeyse süper vurmasın kullanmadığım toplanacaksa iyi :D

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
RAPIT SHAREYE KENDINIZI SOMURTMEYIN !!!!

TURKIYE TORRENT SITELERI

http://www.arena-tr.com/
http://www.turktracker.com
http://www.turktorrent.org/

DAHA FAZLA VAR AMA BENCE EN HIZLI OLANLARI BUNLAR

aYRICA UTORRENT HAKKINDA DOKUMANLARDA BURALARDA MEVCUT

arkadaş, bu sitelere üyelik istiyor. üye olmak isteyince de "davetye" istiyor. nerden bulucaz bu davetyeyi? ne biçim bi sistem bu anlamadım. ben daha önce torrent kullanmadım. aradığım herşeyi rapidden buluyorum. burda yazınca bi bakim dedim. forum sitelerine bile üye olmak bu kadar kolayken torrent gibi ücretsiz bir paylaşım platformunda böyle uygulamalar saçma değil mi?:razz:

twilight_flame

Doçent
Reaksiyon puanı
20
arkadaş, bu sitelere üyelik istiyor. üye olmak isteyince de "davetye" istiyor. nerden bulucaz bu davetyeyi? ne biçim bi sistem bu anlamadım. ben daha önce torrent kullanmadım. aradığım herşeyi rapidden buluyorum. burda yazınca bi bakim dedim. forum sitelerine bile üye olmak bu kadar kolayken torrent gibi ücretsiz bir paylaşım platformunda böyle uygulamalar saçma değil mi?:razz:

evet bende bu torrent sitelerine baktım ve bazılarına üyelik tamamen kapatılmış bazıları için vip üyelik sistemi var parayla üye olunuyor veya davetiye istiyor bu davetiyeleri nereden bulabiliriz acaba?

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
evet bende bu torrent sitelerine baktım ve bazılarına üyelik tamamen kapatılmış bazıları için vip üyelik sistemi var parayla üye olunuyor veya davetiye istiyor bu davetiyeleri nereden bulabiliriz acaba?

Türk torent sitelerine pek güvenme, paralı üyelik aldırtırlar indime hızında problem olur, bir kaç aya siteleri çöker paralar buhar olur. Mininova tarzı sitelerden faydalan.

serdarselim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nerde yazıyor bu haber.
benim hesapta:
Traffic left:8 531 MB (+55 GB)

TrafficShare left:60.00 GB
yazıyor.
bahsedilen extra paralar trafficshare için geçerli.
trafficshare:
TrafficShare is an allocated download quota that can be flexibly applied:

1. For one; to offer files for direct download: The receiver can instantly save the file, without being a RapidShare Premium member. The cost for the accumulated data-traffic is covered be the owner of the file.
  2. On the other hand, you can use TrafficShare to stock up your own download volume. When you download a file and have exhausted your download quota, the system automatically allocates 1 Gigabyte of your TrafficShare quota as download traffic. For this a balance of at least 5 GB needs to be booked to your TrafficShare Account.
Traffic

Your available Traffic is: 60.00 GB
Purchase TrafficShare Volume

diye gidiyor.
bence yanlış yorumlama var!

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
nerde yazıyor bu haber.
benim hesapta:
Traffic left:8 531 MB (+55 GB)

TrafficShare left:60.00 GB
yazıyor.
bahsedilen extra paralar trafficshare için geçerli.
trafficshare:
TrafficShare is an allocated download quota that can be flexibly applied:

1. For one; to offer files for direct download: The receiver can instantly save the file, without being a RapidShare Premium member. The cost for the accumulated data-traffic is covered be the owner of the file.
  2. On the other hand, you can use TrafficShare to stock up your own download volume. When you download a file and have exhausted your download quota, the system automatically allocates 1 Gigabyte of your TrafficShare quota as download traffic. For this a balance of at least 5 GB needs to be booked to your TrafficShare Account.
Traffic

Your available Traffic is: 60.00 GB
Purchase TrafficShare Volume

diye gidiyor.
bence yanlış yorumlama var!

burda yazıyor.

It is not just "RAPID" that is important to us, "EASY" is of the same significance for us. For weeks have been contemplating and discussing, how we can balance pricing for our frequent- and less regular users, without getting into a profuse and complex pricing structure. At the same time we want to avoid that our less regular users are financing our frequent users, which would be the case with a general price increase. Though it is us that has to compensate for hardware and internet access. For this reason we have chosen a solution that is fair for all: In the future, the download volumes included in a Premium Account is going to be reduced from 10 Gigabyte a day to 80 Gigabyte a month, at continuous exact daily pro rata billing. The sum of accumulated download-traffic is going to be reduced from 50 Gigabyte to 10 Gigabyte. Personal web storage space is going to continue to be set to 500 Gigabyte. The changes only apply to new Premium Account and extension.

açıklama uzun devamını burdan okuyabilirsin http://rapidshare.com/news.html

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Alternatifi yokki? Bende yeni aldım rapid üyeliği günlük 2.66 GB limiti var. Çok gibi gözüksede yetmiyor bile

SİSE55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne zamandir üğramadim rapid gibileri yalniz birakacaksin akillanacak...