Rapidshare Paraya Doydu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Berkin Bozdoğan

Profesör
En çok kullanılan dosya paylaşım sitelerinden Rapidshare.com'un son uygulaması Premium hesap sahiplerini kızdıracak gibi. Fiyatlar ne kadar yükseldi?

Son yıllarda sık sık indirme kotalarını arttırarak ve altyapısını da büyümesi oranında geliştirerek interneti çeşitli arşivler için kullanan kullanıcıların beğenisini kazanan Rapidshare.com'un son uygulaması kullanıcıları alternatif dosya paylaşım kanallarına yönelmesine neden olacak gibi görünüyor. Rapidshare tarafından yapılan düzenleme sonrasındaki kotalar, ücret ödeyerek üye olan kullanıcıları rahatsız edebilir.

Azalan Kota, Artan Fiyat

Daha önce özel kullanıcılarına günlük 10 GB indirme kotası sunan fakat; ardından aynı anda birden fazla ip üzerinden kullanımı engelleyen Rapidshare hakkındaki gelişmeleri daha önce size duyurmuştuk. Şimdi ise, Rapidshare'ın son uygulamasıyla günlük 10 GB sınırını aylık 80 GB'a düşürerek kullanıcılarına ekstra indirme kotası satmaya başlıyor. Aylık 80 GB'tan fazla indirmek istiyorsanız 100 GB için 9,99 Euro, 500 GB için 44,99 Euro, 2500 GB için 199,99 Euro ödemeniz gerekiyor.

Bilgi için: Rapidshare
Yazan :
Ozan Akçora
SDN - http://shiftdelete.net

mila12

Dekan
Onursal Üye
Fiyatlar Türkiye sınırları içerisinde daha pahalı :) 100 gb 30 Ytl 500 gb 130 ytl 2500 570 Ytl gibi.

orcagada

Doçent
Panik yapmaya gerek yok,

2500 GB ne indirilir ki?

Saygılar...

emubaltaci

Rektör
Onursal Üye
saçmaladılar bence
satmamak için elinden gelenleri yapıyolar

EverFrost

Üyecik
ya arkadaşlar üzülüyorum resmen neden bir emule yanınada bir utorrent kurup keyfinize bakmıyorsunuzki ?
yani şu rapidin belki 100 katı veriye bedava ulaşıp sınırsız indirmek varken neden paranizi kaptırıyorsunuz ?

batigol-7

Üyecik
haberin başlığını yazan arkadaş anlam hatası yapmış , habere göre rapidshare açgözlük yapmaya başlamış , paraya doysa fiyatlar düşer kotalar yükselir.

AtakaN

Doçent
bende utorrent var bırsey arıyorum kesın rpı lınkı oluyor
torent bulamıyorum nasıl yapcaz bu ısı ya

UgurABA

Dekan
Rapidshareden crptload ile istediğim kadar indiriyorum en güzeli valla =] tek korkum adsl'in bozulma ihtimali :)

souris

Profesör
Eğer rapid ciddi müşteri kaybı yaşamak istemiyorsa kotasını 80 bg gibi sınırlarken aylık limitini kaldırmalı

Yani 80 gb hakkınız ama indirmek için süreniz size kalmalı bir ay gibi sınır olmamalı...

Aksi halde ben bu aydan itibaren hesabımız kapatırım ve bir daha satın almam.Tabi birde şunu düşünmek lazım neden zam yapıldı.Firmalar büyük tazminat davaları açmış :) rapid ceza ödeyecek onu da kullanıcılara yükleyecek...

ahmet331

Asistan
torrent varken neden rapid ve benzeri kullanılır anlamıyorum xD

souris

Profesör
Torrent ile 5 gb veriyi ne kadar sürede indiriyorsunuz hızda kesinti vs gibi durumlarıda göz önünde bulundurarak örnek verir misiniz...

mdkbet

Profesör
torrent varken neden rapid ve benzeri kullanılır anlamıyorum xD
hemen anlatıyım

iş yerinde internet hızı 500mbit ancak firewall torrent kullandırmıyor
mecburen rapid kullanıyoruz download için
evde kullanabilirim ama evdeki internet 1 mbit bu hızla ne indirebilirsin ki

new_cont

Asistan
premium kullanıcısı olarak gerçekten kınıyorum bu rapidin yaptığını eski sistem güzeldi günde 10gb felan takılıyoduk kafamıza göre şimdi nerdeyse 1 haftada aylık kota dolcak boşu boşuna premium almış olcaz... bu aydan sonra bitiriyorum rapidle işimi Torrent 4Ever ;)

stat counter