Rapidshare Nasıl Para Kazandırır?

Bu konuyu okuyanlar

Serxwebun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar tahmin edeceğiniz gibi ben bu internet dünyasında yeniyim..merak ettiğim rapidshare'den para kazanılabiliyormu? Geçenlerde normal üye oldum dosya yükledim ve indirilmeye başlandı ama ben bunun bana ne kazandırdığını bilmiyorum..yardımcı olursanız sevinirim .

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Dosya upload siteleri sopa yasasından sonra artık para vermemeye başladı yada çok nadir verenler olabilir

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Uploaddan para kazanmak istiyorsan turbobit,netload.in,letitbit gibi alternatiflere yönelmelisin.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
İnternet'ten sadece bilgin varsa para kazanabilirsin. İyice öğrenirsen, ayda 600 - 1000 Tl arası dahi kazanabilirsin. Ama iyice öğrenmen lazım.

Serxwebun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar ama hala alamadığım nokta şu: Rapidshare para kazandırmıyorsa neden bu kadar fazla upload yapılıyor. Demek istediğim para kazandıran servislere upload yapmaktansa insanlar neden Rapidshare upload yapsın ki?

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Hızlı olduğu için upload yapılıyor.Sitesindeki kullanıcılarını mağdur etmek istemeyenler rapide upload yapıyor.Ayrıca free hesap ile başka kullanıcıların dosyalarını remote upload gibi kendi hesabınıza aktarabildiğiniz içinde çok yaygın denilebilir.Bir ara premium hesaplarda rapids diye bir olay vardı o zamanlar millet hesabındaki dosyaların indirmeleri sonucunda o rapidslerle premium alabiliyordu ya da rapidslerini parayla satanlar vardı.

Son mesajlar