RapidShare -Geç De Olsa- Akıllandı Mı?

Bu konuyu okuyanlar

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Yeni sistemiyle kullanıcılarının büyük çoğunluğunu kaybeden RapidShare sistemini değiştirmiş. Yükleyicileri küstürdükten sonra internette RapidShare bağlantısı bulmak çok zor hale gelmişti. Geç de olsa aklı başına geldi herhalde ki yeni sistemleri hakkında e-posta atmışlar. Yeni premium hesap özellikleri aşağıdaki gibi olmuş.

9gy6as.jpg

Son pişmanlık fayda eder mi bilinmez. :sleep:

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
free hızını sınırsız yapmışlar. bu güzel bir haber..

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Vayy Rapid silkelenmiş ve kendine gelmiş.

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Baya iyi olmuş yükleyenler tercih edecek mi bakalım duckload favorim şuan

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Fiyatlarıda uygun olursa düşünebilirim, fileserve güzelde çok sorun oluyor serverlerde örneğin dün gece yatarken 26 tane dosya ekledim IDM ye normalde ben kalktığımda bitmiş olmaları lazımdı ama hepsi %10 da kalmış, hata vermiş, sebepte çok saçma fileservede login olurken "beni hatırla" seçeneğini seçseniz bile bir süre sonra otomatikman atıyor, çerez kaydetmiyor makinenize, isterseniz tarayıcınız herşeyi kaydetmeye ayarlı olsun (çerezleri, login bilgilerini vs.) çok saçma bir uygulama, 2 saat kaldı fileserve premiumun bitmesine :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
ben hala hotfileye yaniyorum onun kadar rahat bi site yoktu. millet filesonic'e yüklendi ama cok dandik bi site direkt linkten indirme bile yok.

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Alldebrid'i tek geçerim her siteden sorunsuz indiriyorum dosyaları 12 tl :D 6 euro :D

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Mailde yazan şu ifade dikkatimi çekti "Politics call for the complete monitoring of all internet users. We protect you with automatic SSL-encryption."
Türkçesi
Politikacılar tüm internet kullanıcılarını tamamen izlemek istiyorlar. Sizi otomatik olarak SSL şifreleme ile koruyoruz.
Açık meali: Yaşasın korsan :D

---------- Post added at 20:10 ---------- Previous post was at 19:25 ----------

zknzgj.jpg

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Fiyatlarıda uygun olursa düşünebilirim, fileserve güzelde çok sorun oluyor serverlerde örneğin dün gece yatarken 26 tane dosya ekledim IDM ye normalde ben kalktığımda bitmiş olmaları lazımdı ama hepsi %10 da kalmış, hata vermiş, sebepte çok saçma fileservede login olurken "beni hatırla" seçeneğini seçseniz bile bir süre sonra otomatikman atıyor, çerez kaydetmiyor makinenize, isterseniz tarayıcınız herşeyi kaydetmeye ayarlı olsun (çerezleri, login bilgilerini vs.) çok saçma bir uygulama, 2 saat kaldı fileserve premiumun bitmesine :)

fileserve nin kendi download manageri var onu kullanırsan sorun çıkmıyor..

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
valla şu sıralar duckload u tek geçerim

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
ben 6 aylık hotfile üyelik almıştım şu an 8 ay oldu hala bitmedi. sanırım son olaylardan sonra ya bir karışıklık oldu ya da zaten battık boş ver dediler. link bulmakta pek sıkıntı çekmiyorum çünkü güncel filmlerle ilgilenmiyorum.

mixer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
duckload benim kahramanım hakikaten adamlar 1 numaralar. Upload siteleri rekabet etmek için mecburi bazı premium hesaplarına yaptıkları özel avantajları artık free versiyonlara da yapıyorlar örnek işte rapidde oldugu gibi durun daha çoook olacak bakın torrentlerin pabucu dama atılacak demedi demeyin...

CbIHTON

Asistan
Reaksiyon puanı
0
duckload benim kahramanım hakikaten adamlar 1 numaralar. Upload siteleri rekabet etmek için mecburi bazı premium hesaplarına yaptıkları özel avantajları artık free versiyonlara da yapıyorlar örnek işte rapidde oldugu gibi durun daha çoook olacak bakın torrentlerin pabucu dama atılacak demedi demeyin...
Torrent olmasa o siteleden indirecek bir şeyleri zor bulursun :)

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Yaklaşık bir aydır free olarak kullanıyorum :)
Genelde yeniler Rapid'de yok ama buluyoruz.Hızım 500kb genelde.Capthca kodlarının olmaması da başka bir + :)

antimatter

Profesör
Reaksiyon puanı
14
torrent işine girip 800-900 kbps leri gördükten sonra acımaya başladım 70kbpslerle partlarla harcadığım zamana :)

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
ben hala hotfileye yaniyorum onun kadar rahat bi site yoktu. millet filesonic'e yüklendi ama cok dandik bi site direkt linkten indirme bile yok.

filesonic çok iyi hep tam hız çekiyorum, nasıl direk linkten indirme yok ben indiriyorum. Rapid in eskisi gibi olacağına inanmıyorum kaybettiler bir kere.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
linki acmadan direk linke sag tıklayip idm ile indir dediginde indirmiyo illa filesonic hesabıyla siteye girmek lazim sonra linki tarayicida acmak lazim hotfilede böyle bi sacmalık yoktu. premium hızı heralde tam hız olacak cünkü adı üstünde premium. ama cok defa yarım kaldıgını yada durdurup yeniden baslatınca hata verip yeniden indirmek zorunda kaldıgımı biliyorum hotfile sorunsuz bi siteydi kullanmayan bilemez.

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Mediafire var bak o da iyi :)

Rapidshare ise baya düzelmiş:)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
valla hangisinin iyi oldugundan cok yabancı sitelerin hangisini tercih ettigi, tercih ettiklerinin iyi olmasi önemli, fileserver, filesonic en cok tercih edilenler suanda.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
linki acmadan direk linke sag tıklayip idm ile indir dediginde indirmiyo illa filesonic hesabıyla siteye girmek lazim sonra linki tarayicida acmak lazim hotfilede böyle bi sacmalık yoktu. premium hızı heralde tam hız olacak cünkü adı üstünde premium. ama cok defa yarım kaldıgını yada durdurup yeniden baslatınca hata verip yeniden indirmek zorunda kaldıgımı biliyorum hotfile sorunsuz bi siteydi kullanmayan bilemez.

Yanlışın var Aykut, Filesonic'de indiriyor o şekilde. :) Hesaba giriş yapmak yeterli. Dediğin gibi bir Hotfile rahatlığı yok ama hem direkt bağlantıya tıklayınca, hem de sağ tıklayıp IDM ile indir deyince indiriyor. Hem de fake cokie'lerle... :D Ayrıca premium hesap seninse settings bölümünden de yapabiliyordun direkt indirme ayarını.

Bir de şu dönem Hotfile, Fileserve ve Filesonic hesabı alınmasını mantıksız buluyorum, az bir aramayla rahatça bu hesapların kurabiyelerine erişebilirsiniz. Umarım Rapidshare eski gücüne kavuşur da sürekli premium hesap kovalamayız, eskisi gibi tek bir tane satın alır, yine her yerde onu kullanırız.

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36

benim aynı anda hem hotfile, filesonic ve oron üyeliğim var ki oron aldığıma bin pişmanım uygunsuz içerik haricinde link bulamadım ama denemiş oldum. Filesonic'de ben link e tıkladığım zaman site açılmadan dosyayı indirmeye başlıyor (IDM ile)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Yanlışın var Aykut, Filesonic'de indiriyor o şekilde. :) Hesaba giriş yapmak yeterli. Dediğin gibi bir Hotfile rahatlığı yok ama hem direkt bağlantıya tıklayınca, hem de sağ tıklayıp IDM ile indir deyince indiriyor. Hem de fake cokie'lerle... :D Ayrıca premium hesap seninse settings bölümünden de yapabiliyordun direkt indirme ayarını.

Bir de şu dönem Hotfile, Fileserve ve Filesonic hesabı alınmasını mantıksız buluyorum, az bir aramayla rahatça bu hesapların kurabiyelerine erişebilirsiniz. Umarım Rapidshare eski gücüne kavuşur da sürekli premium hesap kovalamayız, eskisi gibi tek bir tane satın alır, yine her yerde onu kullanırız.

valla simdi yine denedim bende inmiyor chrome kulandıgım icinmi acaba. filesonic anasayfadan oturum actıgım halde sag tıkla inmiyor bilmem kac kb'lık dandik bi dosya indiriyo gercek dosya inmiyor. linki sekmede acinca otomatik inmeye baslıyo anca. hesap benim degil tabiki:) ayarlarindan yapılıyosa bile her buldugum hesapta ayni seyi yapamam.
sadece su dönem degil hicbir dönem para verme taraftari degilim seninde dedigin gibi istedigim sitenin ister cookie ister acconunt buluyorum aam dedigim gibi filesonicte durum bu. hotfile giris bile yapmadan cayır cayır cekiyodu kesilme olmadan.

---------- Post added at 15:12 ---------- Previous post was at 14:53 ----------

[video=youtube;OBaM1CUbLQ4]http://www.youtube.com/watch?v=OBaM1CUbLQ4[/video]

adapazarli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir devin hazin sonu diyorduk.
Bakalım yapmış oldukları hamlelerle popülerliklerini tekrar yakalayabilecekler mi!

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
valla simdi yine denedim bende inmiyor chrome kulandıgım icinmi acaba. filesonic anasayfadan oturum actıgım halde sag tıkla inmiyor bilmem kac kb'lık dandik bi dosya indiriyo gercek dosya inmiyor. linki sekmede acinca otomatik inmeye baslıyo anca. hesap benim degil tabiki:) ayarlarindan yapılıyosa bile her buldugum hesapta ayni seyi yapamam.
sadece su dönem degil hicbir dönem para verme taraftari degilim seninde dedigin gibi istedigim sitenin ister cookie ister acconunt buluyorum aam dedigim gibi filesonicte durum bu. hotfile giris bile yapmadan cayır cayır cekiyodu kesilme olmadan.

---------- Post added at 15:12 ---------- Previous post was at 14:53 ----------

[video=youtube;OBaM1CUbLQ4]http://www.youtube.com/watch?v=OBaM1CUbLQ4[/video]

IDM chrome a tam olarak uyumlu değil ondan sorun çıkıyo aykut, başka bir tarayıcı kullan download için. Mesela IE ile FF her siteden sağ tıkla çekebiliyo IDM ile.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
evet sanırım chrome'dan ama isin garip yani sadece filesonicte var bu olay fileserve, hotfile, rapid vs sorunsuz :( aslında olay chromedan cok idman'dan kaynaklı gibi. neyse bunun icin chromedan gecemem yeni sekmeden hallederiz.

firtinax

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Free user için limitsiz hız çok iyi olmuş...