RAM yükseltme?

Bu konuyu okuyanlar

Emir Aydın

Dekan
Reaksiyon puanı
3,635
Reaksiyon puanı
191
Lanet olsun ki yine alamadım, araştırdıktan sonra siparişimi iptal ettim ve daha ucuz olan vatan bilgisayara gittim almaya. Oradaki adam RAM'imi sordu ve aklınızın almayacağı iddialarda bulundu!? Dedi ki ben günde 10 bilgisayar topluyorum. İsim vererek konuştu ve dedi ki; Shiftdelete, Donanımhaber, Technopat gibi forum sitelerinde insanlar millete çok biliyormuş gibi davranıyorlarmış ve bir RAM ikincisiyle tıpa tıp aynı olmak zorundaymış?! Ayrıca CL model değeriymiş. Adam dedi ki CL17, CL18 daha çıkacak onları bekle dedi!!!????? Benim de yaşım çok büyük olmadığı için babamla gitmiştik. Oradaki çalışanla 2 saat iddialaştık ve babam beni ukala olmak ve bilen kişiye karşı çıkmakla suçlayıp RAM falan almayacaz yeter ulan dedi. Aga her şeye kadar tamam da CL değeri arttıkça modeller daha üst oluyormuş ne ya Iphone'mu bu?? Gecikme süresi değil mi CL? Bir de dedi ki oradaki insanların hiçbirine güvenme onlar sana atıp tutarlar ama evlerine versen hayatta kullanmazlar dedi. Hem babamın hem de adamın tavrı karşısında şoka uğradım. Sanırım RAM almak bana haram
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem zaten CL17 ve CL18 var aga inanamıyorum ya

:laughing: Şöyle cahil herifler araştırma yapmadan konuşma cesaretini nereden alıyor yahu. Google'da yaptığın bir aramaya bakar yanlış bildiğin bir bilgiyi düzeltmek.

Madem bildiğinden o kadar emin, yanına bir bilgisayar mühendisini alıp oraya giderek sıçıp sıvamak lazım da, kim uğraşacak?

Son mesajlar