RAM Tavsiyesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Death Mark

Epic
Yönetici
Moderatör
Yeni 2400mhz lık intel soketi işlemcine uygun anakart al ram da Corsair Vengeance 8 gb Ddr4 2400mhz

Arkadaşlar konuyu biraz hortlatıyorum ama lütfen bana acil tarafından bilgili arkadaşlarım yardımcı olabilirler mi ?
Yazdıklarınızı tek tek okudum bellek türü ve bellek hızı aynı olunca pc sorunsuz çalıştırır mış Ramleri.
şimdi bendeki ramleri görebiliyorsunuzdur sanırım resimleri upload ettim bu da alacağım Ram bi bakarmısınız problem çıkar mı onu alsam bendeki Trial versiyon yazanı söksem 2 Samsung'u yan yana taksam ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaşlar konuyu biraz hortlatıyorum ama lütfen bana acil tarafından bilgili arkadaşlarım yardımcı olabilirler mi ?
Yazdıklarınızı tek tek okudum bellek türü ve bellek hızı aynı olunca pc sorunsuz çalıştırır mış Ramleri.
şimdi bendeki ramleri görebiliyorsunuzdur sanırım resimleri upload ettim bu da alacağım Ram bi bakarmısınız problem çıkar mı onu alsam bendeki Trial versiyon yazanı söksem 2 Samsung'u yan yana taksam ?
Ekran Görüntüsü (9).png
Ekran Görüntüsü (10).png
Ekran Görüntüsü (11).png

Frosa

Dwayne Rock Johnson
Arkadaşlar konu çorbaya dönmüş. Kime neyi ne için istiyorsa ayrı konu açsın... Konu içinde konu açmayalım.

stat counter