Rakı İçerken Ne Dinleyeceğim Diye Dert Etmeyin

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Herkes fikrini ifade edemeyecekse paylaşım platformunun ne manası var. Şimdi uçuşan üyeler konusunda gördüm @mustang abinin durumunu. Ne yazdığını bilmiyorum ama mesajının hakaret içermediğine eminim.

Bir konuyu admin açtı diye o konu eleştirilemeyecekse yada yorumlanamayacaksa gerçekten yazık ve üzücü...

Konuyu sapıtmayın dedikçe inadına sapıtın mustang abinızin mesajı hakaret içermiyordu bizde 13 yaşında ergen çocuklarız sırf ego tatmini için banladık demi ? Bak bakayım mustang abinin admine yazılmış mesajları silinmiş mi ?

3 gün cezası var cezası bitince ister gelir ister gelmez o da kendi bileceği iş.

Reaksiyon puanı
0
Konuyu sapıtmayın dedikçe inadına sapıtın mustang abinızin mesajı hakaret içermiyordu bizde 13 yaşında ergen çocuklarız sırf ego tatmini için banladık demi ? Bak bakayım mustang abinin admine yazılmış mesajları silinmiş mi ?

3 gün cezası var cezası bitince ister gelir ister gelmez o da kendi bileceği iş.

3 günlük cezayı ne için yedi acaba hakaret etmediyse

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Arada bizde kaynıyorduk :) Direkten döndük sanırsam.

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
pesimist'in huyu bu malesef. Eleştiriye tahamülü yok. Ne olup bitti bilemem ama takip ettiğim kadarıyla mustang kişiye hakaret edecek karakterde birisi değildir. Banlanma sebebi de huzur bozucu tartışma oluşturmaksa ve buradaki mesajlarına göre bu karar verilmişse, yazıklar olsun kararı verene de, alet olana da...

Shakedown

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Buda benden gelsin o zaman.Rakı içerken iyi gidiyor :)

[video=youtube;7GKQfs-3yvY]http://www.youtube.com/watch?v=7GKQfs-3yvY[/video]

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22

o sadece biraz saygı istedi sen saygısıszsın demedi bunu pesimist kendi çıkardı o mesajdan
konuyu sapıtmaya gelince konu zaten sapık bir konu teknoloji forumunda rakı muhabbeti...
edit:bu mesajı kimseyi incitmek için yazmadım ve mustang ide bu ilk savunuşum her daim mazlumun yanındayım ban yesemde gam yemem nasılsa bunu yazdımya...

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Şu Rakı Muhabbetini bari Mübarek Cuma Günü yapmayın be birader.
Sanane diyenleride duyar gibi oluyorum ama.
Biraz Saygı istemek Hakkımız Olsa Gerek.

Cuma Saati Rakı Muhabbetide yapın diyen mi var size?

Benim size ne yapacağınızı söylemek gibi bir hakkım yok,sizin bana olmadığı gibi.
Sadece Mübarek Günde Böyle bir konu açmanız yakışıksız oldu.
Bu sitenin CO-ADMİN'inine yakışmadı.
Buda benim bu konudaki son cevabımdır.

Bu mesajlar silmediğiniz için alıntıladım.
Bu 3 mesaj için 3 günlük ceza ağır olmuş.
Co-admin değil de normal bir üyeye söylemiş olsaydı almazdı diye düşünüyorum.
İlla ceza verilmesi gerekiyorsa 1 günlük ceza yeterli idi.

Reaksiyon puanı
0
o sadece biraz saygı istedi sen saygısıszsın demedi bunu pesimist kendi çıkardı o mesajdan
konuyu sapıtmaya gelince konu zaten sapık bir konu teknoloji forumunda rakı muhabbeti...
edit:bu mesajı kimseyi incitmek için yazmadım ve mustang ide bu ilk savunuşum her daim mazlumun yanındayım ban yesemde gam yemem nasılsa bunu yazdımya...

arkandayım..korkum yok

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671

Sevgili forumdaşım / yöneticim.

Ben uzun yazmayı sevmiyorum beceremem çünkü.

Ama bu sefer denemeliyim...

Yaşınızı bilmiyorum. Onun için ergen olup olmadığınız konusunda herhangi bir fikrim yok, önemlide değil.

Ben okuduklarıma göre ( silinen varsa bilmiyorum ) konu asla saptırılma noktasında değildi. Bir çok konu varki alakasız noktalara çekilip farklı yorumlarla tartışma ortamları doğuyor ve hızlıca alevleniyor. Ve siz yöneticiler o esnada ne yapıyorsunuz ; konuya gerekli müdaheleyi yaparak konuyu kilitliyor ve son noktayı koyuyorsunuz.

Bence burda siz adil davranamadınız konuyu açandan dolayı. Maksadım tartışma ortamı yaratmak değil ama gördüğüm her yanlışa fikrimi her zaman söylerim. Bedeli ne olursa olsun.

Mevzu takım tartışması olduğu zaman nasıl bu forumda GS li yöneticiler zaman zaman taraflı ve fevri hareketlerde bulunsalar bile (bir çok örneğine şahit oldum) aynı şekilde mevzu din olduğu zamanda bu şekilde yanlış anlamalara sebep verilecek durumlar oluyor şimdi olduğu gibi... Bu gibi durumlarda siz yöneticilerin hiç bir tarafı kırmadan, incitmeden müdahele ederek durumu düzeltmeniz gerekiyordu.

Hakaret olmadığı müddetçe bu forumda herşey medenice tartışılabilmeli... Zaten bu forumu diğerlerinden farklı yapan kısımda bu özellik değilmiydi ?

Netice itibari ile benim görüşüm sizin tepkiniz sert olduğu yönünde...

Ben [MENTION=47324]mustang[/MENTION] abiyi tanımam, hiçbir teşriki mesaiyimiz olmadı. Yaşını profilinde gördüğüm için ve yorumlarına değer verdiğim için abi diyorum kendisine. Umarım bu değerli abimizi / forumdaşımızı kaybetmeyiz.

Daha ne diyeyim...

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Beyler diyeceği olan desin, ya toplu bannn yeriz ya da konu kitlenir. :D

Sorun destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tam bu foruma ve genele hitap eden, facebook' ta ki apaçilerden derme üyelerine yakışır bir konu olmuş bu. Rakıyla dinlenecek müzikler, adı bilinmeyen hatunlar, sevdiğim kızı nasıl tavlarım konuları... Oh be heh şöyle özünüze dönün. Ne işiniz olur Teknolojiyle, bilgi ile ilim ile. Devam böyle devam.

Reaksiyon puanı
0
haksızlığın kimde olduğu herkesin fikrini alarak öğrenebilirsiniz...almaya da gerek yok sormadan da cevaplar alınmış gibi.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
beni eleştiren arkadaşlar

burada biri sizi alıntılayarak "üçüncü kişiye bilmem ne yemek düşer" diye cevap yazsa tepkiniz ne olurdu diye düşünün sonra eleştirin.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Forum : dinleyicilerin söz sırası alarak konuşma kuralları içerisinde yaptıkları (tartışmalara) forum denir . . .

=> Bu tanıma göre değerlendirdiğimizde tartışma hakkımız var , zaten çok ileri bi seviye konuşma da olmamış Co admin ile üye arasında . . EDİTÖR de olabilir , SUPER moderatöründe her paylaştıgını forum üyeleri sevmek zorunda değil, hoşuna gitmemiş yazmış en doğal hakkı, Dinle filan alakası yok keyfinden bile olsa yazabilir. Mustang haklı
görünenlere göre arka planını bilmiyoruz

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Sevgili forumdaşım / yöneticim.

Ben uzun yazmayı sevmiyorum beceremem çünkü.

Ama bu sefer denemeliyim...

Yaşınızı bilmiyorum. Onun için ergen olup olmadığınız konusunda herhangi bir fikrim yok, önemlide değil.

Ben okuduklarıma göre ( silinen varsa bilmiyorum ) konu asla saptırılma noktasında değildi. Bir çok konu varki alakasız noktalara çekilip farklı yorumlarla tartışma ortamları doğuyor ve hızlıca alevleniyor. Ve siz yöneticiler o esnada ne yapıyorsunuz ; konuya gerekli müdaheleyi yaparak konuyu kilitliyor ve son noktayı koyuyorsunuz.

Bence burda siz adil davranamadınız konuyu açandan dolayı. Maksadım tartışma ortamı yaratmak değil ama gördüğüm her yanlışa fikrimi her zaman söylerim. Bedeli ne olursa olsun.

Mevzu takım tartışması olduğu zaman nasıl bu forumda GS li yöneticiler zaman zaman taraflı ve fevri hareketlerde bulunsalar bile (bir çok örneğine şahit oldum) aynı şekilde mevzu din olduğu zamanda bu şekilde yanlış anlamalara sebep verilecek durumlar oluyor şimdi olduğu gibi... Bu gibi durumlarda siz yöneticilerin hiç bir tarafı kırmadan, incitmeden müdahele ederek durumu düzeltmeniz gerekiyordu.

Hakaret olmadığı müddetçe bu forumda herşey medenice tartışılabilmeli... Zaten bu forumu diğerlerinden farklı yapan kısımda bu özellik değilmiydi ?

Netice itibari ile benim görüşüm sizin tepkiniz sert olduğu yönünde...

Ben @mustang abiyi tanımam, hiçbir teşriki mesaiyimiz olmadı. Yaşını profilinde gördüğüm için ve yorumlarına değer verdiğim için abi diyorum kendisine. Umarım bu değerli abimizi / forumdaşımızı kaybetmeyiz.

Daha ne diyeyim...

Her şeyi özetlemişsin abi

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Tam bu foruma ve genele hitap eden, facebook' ta ki apaçilerden derme üyelerine yakışır bir konu olmuş bu. Rakıyla dinlenecek müzikler, adı bilinmeyen hatunlar, sevdiğim kızı nasıl tavlarım konuları... Oh be heh şöyle özünüze dönün. Ne işiniz olur Teknolojiyle, bilgi ile ilim ile. Devam böyle devam.

Şu yoruma kadar süper gelmiş konu. Ama bu olmamış. Herkes illa camiden çıkmayacak diye bir şey yok. Adam içiyor, içerken de müzik dinlemek için bu siteyi kullanıyor. Diğer içenlere de önermiş.

Buraya kadar ters bir durum yok.

Panelde 1 günlük ceza bulunmamakta.

Benim asıl merak ettiğim, cezayı kimin verdiğidir. [MENTION=376]pesimist[/MENTION]'in böyle bir karar verdiğine inanmam. Kimse de beni inandıramaz, gözümle görmem lazım.

Siz buralarda Pesi'yi biraz sert bilirsiniz ama, çok adaletli ve mert biridir.

(Beni tekrar mod yapsın diye söylemiyorum. :p )

Beyler diyeceği olan desin, ya toplu bannn yeriz ya da konu kitlenir. :D

Sen varsan ben de varım [MENTION=48615]ReDo[/MENTION] başgan! Öl de olalım :p

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
beni eleştiren arkadaşlar

burada biri sizi alıntılayarak "üçüncü kişiye bilmem ne yemek düşer" diye cevap yazsa tepkiniz ne olurdu diye düşünün sonra eleştirin.

REDFOKS, mustang'ın banlanma sebebinin bu olmadığını hepimiz biliyoruz. Sen bu tür bir tepkiye gülüp geçecek bir yapıdasın. Bu yüzden adam banlamazsın. Ayrıca bu tip karşılıklı atışmalar her gün gözümüzün önünde oluyor. ey89 mu ne, adam 4 gün boyunca propoganda yaptı, bin tane şikayet aldı, anca dördüncü günü adamı banladınız. mustang için aceleniz neydi diye sorarlar adama.

BeyaZayeB

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Mesajlar da ban sebebi gerektirecek bişey var da benmi göremiyorum.
mustang fikrini söylemiş ve ikili bir diyalog olmuş. Açılan konuyu beğenmeme ve bunu dile getirme hakkı yokmu ?

Resmen saçmalık.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61

bu 3 mesaj yüzünden ceza almışsa arkadaş gerçekten çok yersiz bir karar olmuş. Zaten arkadaş cuma günü nasıl böyle konu açabiliyorsunuzdan kasıt açılmamasının daha yerinde bir karar olduğunu belli saygı çerçevesince belirtmiş :) ha özel mesajla atışma olduysa orasını bilemem :) bir de şu var aslında konu alkol almakla da ilgili değil müzik dinlemekle ilgili şu müziği dinlerken bu içilir gibisinden olsa tamam derim de neyse fazla yazmayayım mazallaf [MENTION=376]pesimist[/MENTION] in gazabına uğramayalım :D

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
REDFOKS, mustang'ın banlanma sebebinin bu olmadığını hepimiz biliyoruz. Sen bu tür bir tepkiye gülüp geçecek bir yapıdasın. Bu yüzden adam banlamazsın. Ayrıca bu tip karşılıklı atışmalar her gün gözümüzün önünde oluyor. ey89 mu ne, adam 4 gün boyunca propoganda yaptı, bin tane şikayet aldı, anca dördüncü günü adamı banladınız. mustang için aceleniz neydi diye sorarlar adama.

konuda tambjk ve mustang ceza aldılar sildiğim mesajları orada duruyor. mustang'ın daha önceden cezası olduğundan kurallara göre 3 gün sistem otomatik banladı. Size göre pesimist ile tartıştığı için banlandı ama alakası yok. Bu konuda vicdanım rahat kimseye haksız ceza vermedim.

Umarım yarın bir gün biride size mustang'ın yazdığı gibi bir cevap yazar.O zaman anlarsınız.

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
[MENTION=52555]by efsane[/MENTION]

Konu kilitlenmediğine göre toplu bannn geliyor heral, sen kaç kurtar kendini.Ben oyalarım onları. :p

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
konuda tambjk ve mustang ceza aldılar sildiğim mesajları orada duruyor. mustang'ın daha önceden cezası olduğundan kurallara göre 3 gün sistem otomatik banladı. Size göre pesimist ile tartıştığı için banlandı ama alakası yok. Bu konuda vicdanım rahat kimseye haksız ceza vermedim.

Umarım yarın bir gün biride size mustang'ın yazdığı gibi bir cevap yazar.O zaman anlarsınız.

Benim mesajlarım silinik, arkadaşların olayı daha iyi anlamaları için eklemen belki yararlı olabilir.

Not: Neden ceza aldığımı anlamadım ben. Orada mustang'in söylemi üzerine espirisine kullandım o kelimeyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...