Rakı İçerken Ne Dinleyeceğim Diye Dert Etmeyin

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Sitenin adresi : http://www.raki.me/

Nedir Ne Değildir?

1) Sitenin ziyaretçileri, istedikleri kadar resim seçip gönderebiliyor ve onaylandıktan sonra en son gelen sıralamasıyla sitenin arka planında gözüküyor. Mevcut resimler sahipleri tarafından gönderilen orijinal resimlerdir.

2) Site Türk sanat müziği, Türk halk müziği ve slow müzikleri içermektedir. Bulut sunucu olan soundcloud destekli bir proje olup, zaten telif hakkı konusunda sorun çıkaran müzikler direkt olarak silinmektedir.

3) Her gün siteye gönderilen onaylı resimler arasından bir seçim yapılarak 2-3 tanesi twitter adresinde yayınlanmaktadır. Ayrıca twitter adresinde site ile alakalı yazılar paylaşılmaktadır ve ziyaretçiler twitter adresi üzerinden sitede dinlemek istedikleri parçaları yazıp gönderebiliyorlar.

4) Site damak zevkine göre ziyaretçiye seçenek sunan özgün bir mood yapısına sahiptir. Sitenin sol kısmında, ne alırsınız? kısmına tıklayarak, seçmiş olduğunuz rakıya uygun müzikler playliste yüklenmekte ve çalmaktadır. İçerik sürekli değişmekte ve güncellenmektedir.

5) Site içerdiği müzikleri seven daha çok da rakı seven kitleyi hedef almaktadır, ancak bayan kullanıcılara da sahiptir. İnsanların güzel anlarını paylaştıkları ve aynı zamanda da vakit geçirebilecekleri bir site olmayı amaçlamaktadır.

orcnd

Dekan
[video=youtube;3DVIdyNTVw0]http://www.youtube.com/watch?v=3DVIdyNTVw0[/video]
içmeyin içip de faydasını gören var mı ?

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
yer imlerine aldım lazım olur :)

angel75

Dekan
Onursal Üye
rakı içerken muhabbet etmeyi tercih ederim :)

angel75

Dekan
Onursal Üye
Herzaman yanında dostların olamayabiliyor :) Arka fon da güzel ezgiler ile daha da bi keyifleniyor.
yanımda dostlarım yoksa rakı içmem zaten.. ayrıca tek başıma oturup rakı içip, bu şarkıları dinlersem 2. kadehi göremem :)
şarkılar muhteşem...

nikney

Profesör
Yalnız sitede sorun var galiba, içkiyi tıkladığınız zaman sağ tarafta şarkı listesi çıkmıyor..

mustang

Dekan
Şu Rakı Muhabbetini bari Mübarek Cuma Günü yapmayın be birader.
Sanane diyenleride duyar gibi oluyorum ama.
Biraz Saygı istemek Hakkımız Olsa Gerek.

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Şu Rakı Muhabbetini bari Mübarek Cuma Günü yapmayın be birader.
Sanane diyenleride duyar gibi oluyorum ama.
Biraz Saygı istemek Hakkımız Olsa Gerek.
Ne alaka saygıyla? Saygısızlık mı bu şimdi? Gidin cuma saati rakı için demiyoruz heralde !

Ben Kenobi

Dekan
Bütün dertlerimiz bitti, rakı içerken ne dinleyeceğiz derdi kaldı.

mustang

Dekan
Bana kimse ne yapacağımı söyleyemez. Benim de size söylemediğim gibi. Konuyu uzatmamak adına bu mesajın sana verdiğim son cevap olduğunu bilmeni isterim.
Benim size ne yapacağınızı söylemek gibi bir hakkım yok,sizin bana olmadığı gibi.
Sadece Mübarek Günde Böyle bir konu açmanız yakışıksız oldu.
Bu sitenin CO-ADMİN'inine yakışmadı.
Buda benim bu konudaki son cevabımdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter