Radyo mu dinlersiniz? Yoksa Tv mi izlersiniz?

Radyo mu? Tv mi?

• Radyo

• Tv

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Günümüzde radyo pek dinlenmez oldu diye düşünsekte dinleyenlerin sayısı oldukça fazla. Radyo insanın beynini dinlendiriyo adeta.

Peki siz en çok radyo mu dinlersiniz? Yoksa Tv mi izlersiniz?

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Şu aralar tv, yabancı dizilere sitelerden.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Zamanında bay j vardı power da o zamandan sonra çok dinlemez oldum radyo.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Arabada Pall Nostalji radyosunu dinliyorum. TV ile aram çok yok haber ve spor kanalları haricinde izlemem.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
90 lı yıllarda bizim şarkıcı Kibariye var yaa ona sormuşlar. Kibariye hanım NTV kanalını seyrediyormusunuz demişler. Kibariye de em tv seyrederim em radyo dinlerim demiş.

Valla tv nin de radyo nun da benim geçmişimde çok yeri var. Özel kanallardan önce TRT yi izlerkene özel kanallar birdenbire mantar gibi çıktılar. Ama bazıları bizde iyi çekmezdi. Hayatımın bi kısmı çatıda geçti diyebilirim. 2000 li yıllarla birlikte bizim tv kanallarında kalite çok çok düştü. İzlenecek gibi değil.

Radyo ise TRT de her haftasonu lig maçlarını dinlerdim. Sonra özel radyolar çıktı ama müzik yapımcılarının baskısıyla siyasi büyüklerimiz özel radyoları kapatma kararı aldılar. Ama o karar yemedi radyolar yayınlarına devam ettiler. O zamanlar Best fm, Süper fm, Kral fm, Show radyo çok popüler radyolardı o zamanlar baya dinlemişliğim var. Hatta şu anki ünlülerin çoğu radyoculuktan çıktı. Beyaz, Ata Demirer, Okan Bayülgen falan.

Artık adsl in Türkiye ye gelmesiyle birlikte tv ve radyo ülkemizde pek tatmin edici değiller artık. O yüzden izleyici ve dinleyici oranları çok düşük.

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
90 lı yıllarda bizim şarkıcı Kibariye var yaa ona sormuşlar. Kibariye hanım NTV kanalını seyrediyormusunuz demişler. Kibariye de em tv seyrederim em radyo dinlerim demiş.

Valla tv nin de radyo nun da benim geçmişimde çok yeri var. Özel kanallardan önce TRT yi izlerkene özel kanallar birdenbire mantar gibi çıktılar. Ama bazıları bizde iyi çekmezdi. Hayatımın bi kısmı çatıda geçti diyebilirim. 2000 li yıllarla birlikte bizim tv kanallarında kalite çok çok düştü. İzlenecek gibi değil.

Radyo ise TRT de her haftasonu lig maçlarını dinlerdim. Sonra özel radyolar çıktı ama müzik yapımcılarının baskısıyla siyasi büyüklerimiz özel radyoları kapatma kararı aldılar. Ama o karar yemedi radyolar yayınlarına devam ettiler. O zamanlar Best fm, Süper fm, Kral fm, Show radyo çok popüler radyolardı o zamanlar baya dinlemişliğim var. Hatta şu anki ünlülerin çoğu radyoculuktan çıktı. Beyaz, Ata Demirer, Okan Bayülgen falan.

Artık adsl in Türkiye ye gelmesiyle birlikte tv ve radyo ülkemizde pek tatmin edici değiller artık. O yüzden izleyici ve dinleyici oranları çok düşük.
+serdar ortaç

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Radyoculuktan mı çıkmış bilmiyorum.

@Belissima geceleri radyolarda şiir programları olur yaa böyle hani alttan duygusal bi fon müziği verirler sonra mikrofonda adam şiir okur sen bu programları dinliyorsun doğru mu?. Yani ben senin karakterini çözdüm. :D
evet hatta çoğu zaman benim şiirlerim okunur. Bi iki defa kendimde okumuşumdur da siz nerden biliyirsunuz

Reaksiyon puanı
68
İkiside değil. Serbest medya ne tv ne radyo kendin seçip kendin istediğini dinleyebilmek yasa izlemek

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
Televizyonu gündem ve gelişmeleri takip etmek için tercih ederim radyoyu televizyondan farklı olarak çalan müzikler için kullanılırım.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Radyo eskisi gibi keyif vermemeye başladı o yüzden tv

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
eskiden çok radyo dinlerdik..özellikle de yerel kanalları.isrtek bölümü olurdfu telefonla arayıp istek şarkımızı arkadaşlarımıza armağan ederdik :) dolmuşlarda bile radyo açarlardı..şimdı ne radyo dinliyorum nede tv izliyorum.yani tv çok nadir.bazen dizilerimi takip ediyorum.şimdi artık herşey ınternette var :)

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Tv her daim açık ancak genellikle izlemiyorum. Ancak radyo açıksa dinlerim. Radyo dinlemeyi biraz kitap okumaya benzetiyorum. Biraz duyduklarım biraz hayal ettiklerim. Tv de bu ruh yok.

Reaksiyon puanı
16,118
gt-s5360uçuş modunda radyoyu çalıştırmıyor zaten durduğu yerde radyo çekmiyor Turkcell Tv+ tabletten izliyorum...