Radeon HD7970'in Özellikleri Sızdırıldı

Bu konuyu okuyanlar

ender1genc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
önce 4800 serisi crossfire ekran kartlarımı eskitecem sonra doların düşmesini bekliyecem daha sonra umarım alacam :drool:

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Ne zaman bir kart almaya karar versem hemen yeni modeli çıkıyor alsammı almasammı diye çelişkiye düşüyorum :)

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
yeni nesil konsollar çıkana kadar bu kadar güçlü ekran kartlarına ihtiyaç olmayacak. elinde HD 5800, 6800 ve yukarısı ekran kartı olanlar en az 1 yıl daha idare edebilirler.

EXPERT21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar elimde 2 adet hd5850 var sizce crossfire yapmama gerek varmı yoksa bitanesini satayımmı ? güç kaynağım gigabyte 720 watt anakartımda tek 1 pc expres slotu var siz olsanız ne yaparsınız.. ? masraf yapıp anakart vs alırmıydınız.. işlemcim q8400 p35 .4gb ram :S

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
İlk başlarda komik geliyordu ama "sızdırıldı" şeklinde sunulan şu yeni çıkacak model, sürüm vs. haberleri artık acayip şekilde can sıkmaya başladı. Neredeyse teknoloji alanında piyasaya çıkacak herşey sızdırılıyor. Sızdırmayan marka herhalde kalmadı. Kapıya iki tane güvenlik koysanıza kardeşim, bu kadar aptal mısınız :p

Yeter!

ender1genc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İlk başlarda komik geliyordu ama "sızdırıldı" şeklinde sunulan şu yeni çıkacak model, sürüm vs. haberleri artık acayip şekilde can sıkmaya başladı. Neredeyse teknoloji alanında piyasaya çıkacak herşey sızdırılıyor. Sızdırmayan marka herhalde kalmadı. Kapıya iki tane güvenlik koysanıza kardeşim, bu kadar aptal mısınız :p

Yeter!

sızmaaa yok sızdırılma var; reklam kokuyo :devil2:

--- Mesaj Güncellendi ---

arkadaşlar elimde 2 adet hd5850 var sizce crossfire yapmama gerek varmı yoksa bitanesini satayımmı ? güç kaynağım gigabyte 720 watt anakartımda tek 1 pc expres slotu var siz olsanız ne yaparsınız.. ? masraf yapıp anakart vs alırmıydınız.. işlemcim q8400 p35 .4gb ram :S

bende ilk etapta on board amd nin çok güzel bir ana kartı vardı; onboard olmasına rağmen bayağı iyiydi sonra bu yeni çıkan hd4830 ekran kartı aldım sonra ana kartımı sattım ve çift sulotlusunu aldım ancak bunu da dikkat etmeyerek 2. slotu 8x çalışan almışım crosfire performansı alamadım tabii 2. 4830u da almış bulundum sonra msi 890fx gd 70 aldım gayet iyi performans aldım e tabii yeni işlemci yeni ram ve yeni kasa sonuç olarak ekran kartını tek kullanıyorum ve 2 adet bilgisayarım oldu birini tv altına vs.... yani sonuç olarak: bence ya birini sat ya da ikisini de satıp 6870 vs al

EXPERT21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
o zaman bende 2 adet hd5850 kartımı satıyorum.. sapphire extreme en az .bir bucuk yıl garantileri vardır bitanesi kutusunda 1 hafta kullanılmış kessinlikle overclok vs yapılmamıştır işin ehline gösterebilirsiniz. ist içi elden verilecek çünkü ilkez bir ürün takas edeceğim için böyle bişey düşündüm. .takas edilcek ürünler.. gtx 570 ati hd 6950 2 adet hd5850 karşılığında bunlardan bitanesi olur

hpdesktop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kullanabilcegim sistemim olsa gözümü kapar doların düşmesini beklerdim :D

Son mesajlar