Radeon Ayarları Açılmıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

TommyShelby

Asistan
Rx 570 i pc'ye taktım driverini da indirdim oyunda fps de yüksek ekran kartını da görüyor pc. Fakat masaüstüne sağ tıklayınca çıkan Radeon Ayarlarına tıkladığımda hiç bir şey olmuyor bu sorunun çözümü nedir? ( ddu ile ekran kartını silip tekrar kurdum bir şey değişmedi )

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
Windows Update bozuyor driverı. DDU ile silip tekrardan kurun.

TommyShelby

Asistan
ne yapacağımı bilemiyorum bir çok kişi bu sorunla karşılaşmış daha aldığım ilk günde bir arıza çıkarttı amd
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok mu bu sorunu çözebilecek birisi

:(

Son düzenleme:

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
Windows hangi sürüm hangi versiyon?
Arama yerine winver yazarak öğrenebilirsin.

TommyShelby

Asistan
Yeni sürümlerde öyle sorun var bir öncekini kur dene bakalım bu Radeondan çok çektik ya :)
o halde silip bir önceki driverini kuruyorum

eski sürümünü indirdiğimde radeon ayarlarına giriş yaptı ama kurduktan sonra gine giriş yapmıyor .s

eski sürümünü indirdiğimde radeon ayarlarına giriş yaptı ama kurduktan sonra gine giriş yapmıyor .s
yani ekran kartını indiriyorum ama kurmuyorum. bilgisayarım ekran kartını görüyor ve oyunlarda fps im hala yüksek. ama kurmadan nasıl oluyor bu ? ayarlara da giriyor

Son düzenleme:

The Undertaker

Profesör

yani ekran kartını indiriyorum ama kurmuyorum. bilgisayarım ekran kartını görüyor ve oyunlarda fps im hala yüksek. ama kurmadan nasıl oluyor bu ? ayarlara da giriyor
Silmemişsin. Güvenli modda sistemi aç DDU ile sürücüyü komple kaldır yeniden başlat sonra sürücüyü kur. Bu yöntem sanki yeni format atılmış sisteme sürücü kuruyormuşsun gibi.

TommyShelby

Asistan
Silmemişsin. Güvenli modda sistemi aç DDU ile sürücüyü komple kaldır yeniden başlat sonra sürücüyü kur. Bu yöntem sanki yeni format atılmış sisteme sürücü kuruyormuşsun gibi.
zaten ddu ile siliyordum ekran kartını

Şimdi de o panelden renkleri aayarliyamiyorum digital vibrance gibi bir ayarı yok internetteki videolarda başkalarında olan menüler bende yok. Sanırım bir daha amd kullanmayacağım.

Son düzenleme:

TommyShelby

Asistan
sorunumu şu şekilde çözdüm : Format attım, kendi kendine windows güncel olmayan rx 570 driverini kurdu ( ki aygıt yöneticisinde bile güncel diyordu ) ddu ile tekrar kaldırdım ve tekrar güncel driveri indirdim ve kurdum. Artık hem ayarlara giriyor hemde ayarlardan digital vibrance ayarına ve diğer bir çok özelliğe erişebiliyorum.

stat counter