R7 250 Performans Kayıpları

Bu konuyu okuyanlar

start5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar eskiden aynı oyunlarda çok iyi bir şekilde FPS alıyordum şimdi aynı oranda değil bir tık altında FPS alıyorum
Sistemim şöyle:
  • AMD Radeon R7 250 2GB
  • Intel Core 2 Duo E8500 3.16GHz (stok fan)
  • Gigabyte EP43-E3L DDR2 4 RAM slotlu 775 pin anakart
  • 8GB DDR2 800 MHz RAM
  • 1TB Western Digital 7200RPM HDD
  • 1TB Toshiba 7200RPM HDD
  • 350 Watt Cooler Master PSU
Evet sistemim bu şekilde, mesela en basitinden bir soru sormak istiyorum. CS:GO'da ben bu donanım ile en alttaki seçenekler kapalı çoklu CPU kullanımı ve onun üzerindeki grafikler ultra şekilde açtığımda kaç FPS almalıyım?
Sistemim oyunlarda düşüş yaşadığı halde işletim sistemimde de bir yavaşlılık söz konusu.
Format, her iki HDD'ye denedim bir fark göremedim. Bir de mavi ekran hatası alıyorum ve şansa o an telefon elimde idi, çekip konu açayım dedim resim altta mevcuttur bakıp lütfen bir bilgi veriniz. Sistem açılırken simgeler hemen gelmiyor 10-15 saniye sonra simgeler kendine geliyor yani işletim sistemi kendine geliyor, bunun bir çözüm yolu yok mu?
Format denedim Adwcleaner, CCleaner programlarını da denedim hata buldu "dll files"de, hata düzeltme yerinden de temizleme yaptım ama halen yavaş. Tabii bu aşırı yavaş anlamına gelmiyor ama bazen bilgisayar çakılıyor yani donuyor reset atma durumunda kalıyorum, mavi ekran hatasını resimde görüp bana bir bilgilendirme ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

bunun gibi de donmalar yaşıyorum.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar kurmayı dene... Ayrıca sürücüyü kurarken Optional değil diğer sürücüyü kurmaya özen göster...
Olmaz ise temiz Windows 10 kurulumu yap...

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
PSU'nuzun tam olarak modeli nedir?

start5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam hepinize teşekkürler en yakın zamanda PSU alacağım fakat masaüstü bölümünde yeni bir sorunla karşılaştım kuzenimin gazabına uğrayarak yardım ederseniz sevinirim
--- Gönderi Güncellendi ---
İlgi alakaniz için teşekkürler bugün de farklı bir sorun ile karşılaştım yardım ederseniz sevinirim konuyu açmış bulunmaktayım
--- Gönderi Güncellendi ---