Qualcomm'dan şaşırtan akıllı telefon açıklaması!

Bu konuyu okuyanlar

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Zaten son 2 yıldır ne yapacaklarını bilmiyor üreticiler benim gözüm de buyıl ki yek artış Apple'ının ıphone x de kullandığı kamera ve note 8 deki kamera bu senenin en iyi artıları o tabi yüz tarama olayını söylemeden geçmeyim

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
qualcoom 64 bit işlemciler gereksiz demişti ama kendileri aynı tongaya düştüler , fakat bu dedikleri 3-4 yıl önceki 64 bit gereksiz lafından daha elle tutulabilir güzel yazı olmuş :)

üreticiler ne yapacagını şaşırdı

M

Murat Burç

SDN Okuru
Samsung işlemci piyasasasını zorlamasa bu akılsız Qualcoom asla işlemci gelistirmez. Apple'da artık eskisine göre çok daha net sıçramalar yapıyor ama bir Qualcoom akıllanamadı.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Samsung işlemci piyasasasını zorlamasa bu akılsız Qualcoom asla işlemci gelistirmez. Apple'da artık eskisine göre çok daha net sıçramalar yapıyor ama bir Qualcoom akıllanamadı.
qualcoom 64 bit işlemciler gereksiz demişti ama kendileri aynı tongaya düştüler , fakat bu dedikleri 3-4 yıl önceki 64 bit gereksiz lafından daha elle tutulabilir güzel yazı olmuş :)

üreticiler ne yapacagını şaşırdı
Benim düşünceme göre 128 bit mobil işlemci gelir diyorum sizin fikriniz nedir peki

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
128 bit yok şuan işlemcilerde benim bildigim sadece ekran kartları 64 bit üzerinde geziniyorlar.
Yok bence biliyorum da gelir mi tahminine göre yoksa ekran kartında 256 bit yine var. Ama ben pc işlemcisinde var diye biliyordum ama yanlışım varsa birşey diyemem

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yok bence biliyorum da gelir mi tahminine göre yoksa ekran kartında 256 bit yine var. Ama ben pc işlemcisinde var diye biliyordum ama yanlışım varsa birşey diyemem
Screenshot_20170918-151058.jpg

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bu aptal Qualcomm telefon işlemcisi yapmasın artık piyasayadaki telefonları rezil etti istifa etsin bu konuda sırf Qualcomm yüzünden Exynos 8895 e 4k 60fps kayıt seçeneği geri çekildi

Xyler

Asistan
Reaksiyon puanı
19
aha da buraya yazıyorum: sonraki yıllarda işlemciden çok soğutma, ram ve grafik işlemcilerine ağırlık verecekler. Samsung desk aslında bir geçiş donanımı olarak karşımıza çıktı. çok yakında telefonlar pclerinde yerini alacak. oyun PC leri gibi oyun telefonları karşımıza çıkacak...