QNBFinansbank internet şubesi içinden oyunlara bakiye yükleme

Bu konuyu okuyanlar

tr-bilgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

QNB Finansbank internet şubeciliği içerisinden 1 dk içerisinde Steam, GooglePlay, iTunes, Metin2 ve Bigpoint epinlerini satın alabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken QNB Finansbank hesabınıza giriş yapıp, tüm işlemler alanından "Ödemeler"e tıklayıp, karşınıza gelen menüde Diğer ödemeler ve Şans Oyunları kısmını seçmek.

Karşınıza gelen sayfada yukarıda kurum aramalarına tıklayıp Epin ya da Oyun yazarsanız "Epin Oyun" seçeneğini göreceksiniz.

Burada telefon numaranızı yazıyorsunuz ve ileri dediğinizde alabileceğiniz epin kodlarını görüyorsunuz.

İstediğinizi seçip ilerleyip ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Epin kodu direkt olarak belirttiğiniz telefona SMS olarak gelir. Aşağıdaki videoda adım adım anlatılmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=u6RlL145jJg&feature=youtu.be

tr-bilgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mobil uygulamada da açılmış durumda.

- QNB Finansbank uygulamasına girdiğinizde ana menüden fatura ve kurum ödemelerine geçin.

- Gelen ekranda arama alanına epin ya da oyun yazdığınızda size epin oyun önerisi gösteriliyor. Seçin.

- Karşınıza telefon no girilecek alan geliyor. Telefonunuzu başında sıfır olmadan girin ve devam edin.

- Oyun listesini açacağınız ekrana gelirsiniz. Burada Metin2, Steam, Bigpoint ve Pointblank seçenekleri var. İstediğiniz oyunu ve tutarı seçip ilerleleyin.

- Odeme onayı ekranında onaya dokunduğunuzda tahsilat gerçekleşir ve SMS ile kodunuzu almış olursunuz.

tr-bilgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
QNB Finansbank mobil uygulaması üzerinden oyun epinleri alımı anlatımı:

tr-bilgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bigpoint, Pointblank ve Steam epin kodlarını almanın en kolay yolu. Yeni oyunlar da eklenecektir diye düşünüyorum.