Qiwi den Sms Alamıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

karacaguard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Payeer Hesabımdaki Parayı Değerlendirmek için Aliexpressden Rasberry pi3 Getirmeyi Düşünüyorum . Aliexpressin Ödeme Sisteminde Webmoney ve Qiwi var Webmoney pasaport vs çok prosedürlü olduğu için Qiwi ye Kaçmak İstedim Ama Qiwi Üyelik Açarken Sms Alamıyorum Yardımcı Olurmusunuz Yada Payeer ile Alışveriş Yapacagım Bir Web sitesi var mı ? Ekstra Olarak Master Card Numarasına Doğrudan Para Atılabilir mi ?

Furtimate

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Telefon Numaranı iyi baktınmı doğrumu sms ondan gelmez.

karacaguard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
30 40 kere denedim reklam mesajları vs hepsi açık.

Furtimate

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Denemicen Telefon Numaranı bakacan telefon numaranı oraya doğru yazdıysan o sana gelir yada telefonu kapat aç belki gelir

karacaguard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
30 40 kere sence telefon numaramı yanlış yazabilirmiyim ?

whofeedisid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuyu hortlatıyorum. Yeni konu açmıyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhabalar, QIWI BANK'ta bir miktar param vardı. Bir yerden kazandığım parayı buraya aktarıyordum ve bunu yurtdışı alışveriş sitelerinde harcıyordum. Son bir haftadır birşey satın aldığımda telefonuma onay kodu gelmiyor. Destek ekibiyle irtibata geçtim onlarda sistemin çalıştığını söylediler. Her gün ama her gün konuşuyorum bir türlü soruna çare bulamadılar. Telefonu değiştirdim, bilgisayarı değiştirdim, farklı bir telefon numarasıyla kayıt açmaya çalıştım yinede onay smsi alamadım. Bu konudan muzdarip olan bir tek ben miyim yoksa benden başkaları da var mı? Ve ayrıca çözüm yolu önerecek olan varsa çok iyi olur.

Son düzenleme: