.py uzantılı dosyalarım cmd ile açılıyor python olarak değiştiremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

DEBY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
.py uzantılı dosyalarım cmd ile açılıyor python olarak değiştiremiyorum varsayılan programı değiştirmek istiyorum tıklıyorum ama değişmiyor yine de cmd ile kalıyor bunu nasıl düzeltebilirim?

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Sağ tıklayıp birlikte çalıştır de ve python ile çalıştır.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
olmuyor işte öyle değişmiyor aynı kalıyor
Ben o şekilde kullanıyordum,mutlaka bir yolu vardır fakat hiç denemedim şu anda da bilgisayarımda python yok,bu sebeple yardım edemeyeceğim.
Bu konuyu forumun laptop bölümüne açmışsınız,sorununuzun çözümünü bilen kişilerin bu konuyu görme olasılığı az,kouyu ilgili yere yazarsanız orada konu hakkında daha bilgili kişilere ulaşabilirsiniz.Aşağıda forumun yazılım bölümü var aynı konuyu oraya açın,yardım eden olacaktır.

DEBY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben o şekilde kullanıyordum,mutlaka bir yolu vardır fakat hiç denemedim şu anda da bilgisayarımda python yok,bu sebeple yardım edemeyeceğim.
Bu konuyu forumun laptop bölümüne açmışsınız,sorununuzun çözümünü bilen kişilerin bu konuyu görme olasılığı az,kouyu ilgili yere yazarsanız orada konu hakkında daha bilgili kişilere ulaşabilirsiniz.Aşağıda forumun yazılım bölümü var aynı konuyu oraya açın,yardım eden olacaktır.
bu konuyu nasıl silebilirim peki