Pusu'dan kısa bir ara

Bu konuyu okuyanlar

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Pusu'dan kısa bir ara

Kurtlar Vadisi Pusu, 27 Aralık Perşembe akşamı yayınlanacak 22. bölümünden sonra sezona kısa bir ara veriyor.

Nefesleri kesecek bir bölümün ardından kısa bir tatile girecek olan Kurtlar Vadisi Pusu, Ocak ayında 23. bölümüyle tekrar seyircileriyle buluşacak…

Kaynak

hellish

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Ay aman uzun bir ara versinlerde biraz dinlenelim

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
hellish dedi ki:
amesfa dedi ki:
hellish dedi ki:

Niye yaw ne kastınız var pusu'muza. :D
iğrenç bir dizi çok saçma hele bide insanlar şu polat mıdır nediir ona özeniyorlar ya ııııv

Diziyi beğenmiyor olabilirsin ama iğrenç demen doğru değil bu diziyi belirli bir oranda takip eden insan var.

cathlack

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Kurtlar vadisinin iki farklı izleyici potansiyeli var
Bunlardan birincisi diziyi salt vurma, kırma, kesme, birilerine üstünlük sağlama gibi kühaylen harekatı olarak gören ve Hellish'inde dediği gibi bu tür saçmalıklara özenen tipler

Diğeri ise Türkiye' de ve dünya da nelerin döndüğünü, mafyalaşmış dünyanın mafyalaşmış gerçekleri, derin devlet nedir Türkiye'de var mı? gibi Toplumun bilmediği gerçekleri açık bir dille gözler önüne sürdüğünü bilen ve ona göre hareket eden seyirci tipi...
Bana göre dizi bu iki seyirci profilinde dengeli bi şekilde izleniyor..
Gerçek olan şu ki...:
Öyle yada böyle bu dizi izleniyor. Ayrıca haberlerde TV kanallarının söyleyemedikleri gerçekleri dizilerde söylüyorlar. Bence gerçekleri öğreniyoruz bu diziyle
Saygılar :)

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2
cathlack dedi ki:
Kurtlar vadisinin iki farklı izleyici potansiyeli var
Bunlardan birincisi diziyi salt vurma, kırma, kesme, birilerine üstünlük sağlama gibi kühaylen harekatı olarak gören ve Hellish'inde dediği gibi bu tür saçmalıklara özenen tipler

Diğeri ise Türkiye' de ve dünya da nelerin döndüğünü, mafyalaşmış dünyanın mafyalaşmış gerçekleri, derin devlet nedir Türkiye'de var mı? gibi Toplumun bilmediği gerçekleri açık bir dille gözler önüne sürdüğünü bilen ve ona göre hareket eden seyirci tipi...
Bana göre dizi bu iki seyirci profilinde dengeli bi şekilde izleniyor..
Gerçek olan şu ki...:
Öyle yada böyle bu dizi izleniyor. Ayrıca haberlerde TV kanallarının söyleyemedikleri gerçekleri dizilerde söylüyorlar. Bence gerçekleri öğreniyoruz bu diziyle
Saygılar :)

Guzel bir aciklama...

hellish

Profesör
Reaksiyon puanı
0
amesfa dedi ki:
hellish dedi ki:
amesfa dedi ki:
hellish dedi ki:
ama ben izleyen insanlar herhengi bir yorum yapmadım lütfen konuyu çarpıklaştırmayalım sadece dizi hakkında yorum yaptım TŞK....

Niye yaw ne kastınız var pusu'muza. :D
iğrenç bir dizi çok saçma hele bide insanlar şu polat mıdır nediir ona özeniyorlar ya ııııv

Diziyi beğenmiyor olabilirsin ama iğrenç demen doğru değil bu diziyi belirli bir oranda takip eden insan var.
ama ben izleyen insanlar İÇİN herhAngi bir yorum yapmadım lütfen konuyu çarpıklaştırmayalım sadece dizi hakkında yorum yaptım TŞK....

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
cathlack, açıklama için teşekkür ederim benim savunduğum kızım ikinci bölümde gizli :)

hellish

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Bişi anlamadım açıklamandan... %(

bulmeh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
bence bakış açısı çok önemli. bir resime bakıldığında bir kendi anladığınız vardır, birde resmin anlattığı vardır bu ikisi farklı olabilir veya aynı olabilir önemli olan resmin anlatmak istediğini yakalayabilmektir.(vay be bunu ben mi yazdım :p)
ama bu resim hiç güzel değilmiş veya çok güzelmiş demek ayrı bir konu tabi. ^^
(madem konuyu resme benzettik, şimdiden resim sergisini özledim doğrusu :) )

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
ben de paylaşım sitelerinde 23. bölümü arıyorum.

bizim forumdan öğrendim ara verildiğini.

teşekkürler.

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
ayrıca bişey daha sorcam bu internetten diziyi indirip izlemek yasalmı

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bdco dedi ki:
ayrıca bişey daha sorcam bu internetten diziyi indirip izlemek yasalmı
Değil tabiki, Kurtlar vadisi bittiğinde tüm arşivi dvd ve cd olarak 100 ytl civarı satıyor pana film. Ama ben yasal mı takılıyorum, hayır! :D Bende pana filime rakip olarak 50ye satarım tüm arşivi :D

Troy dedi ki:
ben de paylaşım sitelerinde 23. bölümü arıyorum.

bizim forumdan öğrendim ara verildiğini.

teşekkürler.
Ben kişisel sitesinden öğrendim araya bayram girdi 1 hafta ara zor gelmişken şimdi 4 hafta... :( Ocak bitimine kadar ara var... off offf