Pupg mobile için cihaz önerisi !!!!

Bu konuyu okuyanlar

TengriKutluBilge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iki cihaz var arasın da kararsız kaldım j7 max ve mi 5s ikisi de 4g ram ama işlemciler farklı bu cihazlara sahip olan varsa acil yanıtlayabilir mi hangisini tercih edeyim pubg de hangisi daha akıcıdır şimdiden teşekkürler .....

TengriKutluBilge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende öyle tahmin ediyordum ama nette bir kaç kötü yorum okudum drop kasma falan bir sorayım dedim teşekkürler cevap için :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bende öyle tahmin ediyordum ama nette bir kaç kötü yorum okudum drop kasma falan bir sorayım dedim teşekkürler cevap için :)
Kaça alacaksın Mİ5S'i? 1800-1900'E Nokia 8, XZ1, 4GB RAM'li Mi6 gibi 835 bulunduran cihazları alman çok çok daha iyi olur. Mİ5S'de çekirdek kapatma meseleleri olmuştu. Miui10 da düzeltilceğin isöyleyenler var. PAra biriktirip 835li cihaz alın derim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Not düşeyim Mİ5S var bizde ama sıkıntı yok cihazda. Yalnız PUBG oynamıyoruz.

Son düzenleyen moderatör:

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Mi 5s'te çekirdek çalışmama problemi vardı ve bu yüzden PUBG performansı kötüydü, düzelmiş olabilir. ROM atarsanız sorun olmaz ama.

TengriKutluBilge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rom olayına muhtemelen girmem diğer konuda aslında para vermicem bilmek istediğim şu j7 max 1 aylık diğeri 1 yıllık tam olarak hangisini tercih etmeliyim ikilem de kaldım para vericek olsam ikisini de almam tabii ama akıl danışmamın sebebi en iyisini almak bir de fazla pubg oynayan biriyim tekrar yanıtlar için teşekkürler

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Mi 5s veya Nokia 8'e bakabilirsin.

TengriKutluBilge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler mi 5s ok. Bu cihazı alıcam yorumlar için sağolun iyi forumlar..