PUK kodu öğrenme?

Bu konuyu okuyanlar

14samet

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba.PIN kodunu 3 kere yanlış girdim.PUK kodunu istiyor.Nasıl öğrenebilirim?Hat Vodafone.My Vodafone'a üye oldum.Ancak şifreyi telefona gönderiyorlar.Telefonu açamıyorum.Ne yapmam lazım?My Vodafone şifremi nasıl öğrenebilirim?

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Hattın sahibi siz iseniz sanırım müşteri hizmetlerinden bunu halledebilirsiniz.

14samet

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hat benim üzerime kayıtlı değil.Hat sahibi yanımda da değil.Şifreyi nasıl öğrenebilirim?Onu öğrensem bitiyo zaten.

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
O zaman hat sahibine söyleyin o arasın :)

14samet

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Benim neden aklıma gelmedi acaba(!):pBaşka yolu yok mu bunun.Numara tam olarak kimin üstüne kayıtlı o da belli değil.Onu nasıl öğrenebilirim?Çıkmazdayım resmen.

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Turkcell'in gözünü seveyim Online İşlemlere girince ordan gösteriyor olmadı e-postana mail gönderebiliyorsun :D :D

eraytas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bazı telefonların master codu var onu araştır

octavarium

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Ayrıca, nüfus cüzdanınız ile birlikte size en yakın bir Vodaone Shop'a veya Vodafone Store'a şahsen başvuruda bulunarak Pin/Puk bilgilerinizi öğrenebilir ya da 444 0 542 Müşteri Hizmetleri'ni şahsen arayarak öğrenebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri'ne faks veya mektup da gönderebilirsiniz. Daha önceden alınan Self Servis şifreniz mevcut ise farklı bir hat üzerinden de 7048 aranarak puk numarası öğrenilebilir.

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
bazı telefonların master codu var onu araştır

O dediğin güvenlik kodunu unutanlar için :)

Bu arada arkadaşım kusura bakma ama sen daha hat sahibini tanımıyorsan ben başkasının telefonunu açmaya çalışıyorsun gibi bir hisse kapıldm. Ne yapacağız şimdi ? :)

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Ayrıca, nüfus cüzdanınız ile birlikte size en yakın bir Vodaone Shop'a veya Vodafone Store'a şahsen başvuruda bulunarak Pin/Puk bilgilerinizi öğrenebilir ya da 444 0 542 Müşteri Hizmetleri'ni şahsen arayarak öğrenebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri'ne faks veya mektup da gönderebilirsiniz. Daha önceden alınan Self Servis şifreniz mevcut ise farklı bir hat üzerinden de 7048 aranarak puk numarası öğrenilebilir.

hat adamın üzerine değil kimin üzerine olduğunu bile bilmiyor ne nüfus cüzdanı ile başvurması :)

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
bu durum da vesile olsun,kimin üzerine dahi bilmediğin sim kartını at çöpe,kendi adına yeni bir hat al. dolaylı olarak sorununda çözülmüş olsun.

octavarium

Doçent
Reaksiyon puanı
24
hat adamın üzerine değil kimin üzerine olduğunu bile bilmiyor ne nüfus cüzdanı ile başvurması :)

Sizi tanimiyorum dolayisiyla bana karsi bu sekilde alayci bir tavirla konusamazsiniz mesajinizi duzenleyin.Ayrica bu, resmi bir bilgidir, resmi sitesinden yazi komple alinmistir.

Dragunov

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hat sizin üzerinize değil , hat sahibide yanınızda değil en azından telefon la arayıp doğum tarihi , anne kızlık soy adı vs alarak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Benim yorumdan sonra ortadan kaybolmuş. Başkasının PC sini açmak için "açılış şifresini unuttum naapimmm" diyen çok kişi olduğu gibi bu şekilde çözüm arayan da çıktı.

kusura bakmasın ama benim mesajımı da yalanlamadı.

Güvenmiyorum.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Sizi tanimiyorum dolayisiyla bana karsi bu sekilde alayci bir tavirla konusamazsiniz mesajinizi duzenleyin.Ayrica bu, resmi bir bilgidir, resmi sitesinden yazi komple alinmistir.

Adamın yazdığına bak...
Sonra senin yazdığın RESMİ YAZIYA bak...

Adam hat benim üzerime değil diyor...
Kimin üzerine olduğunu da bilmiyor...
Sen ona Hat Sahibinin ne yapması gerektiğini yazıyorsun...
Adam Hat Sahibi değil ki!!!

Çocuk gibi herşeyden şikayetçi olmayı bırakın artık...
Öğretmenin silgimi çaldı...
öğretmenim saçımı çekti...

14samet

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Benim yorumdan sonra ortadan kaybolmuş. Başkasının PC sini açmak için "açılış şifresini unuttum naapimmm" diyen çok kişi olduğu gibi bu şekilde çözüm arayan da çıktı.

kusura bakmasın ama benim mesajımı da yalanlamadı.

Güvenmiyorum.

Bu düşünceye kapılmakta haklısınız belki ama ortadan kaybolma sebebim sorunu çözmüş olmam. Konu açtığımı unuttuğum için yazamadım. Konuyu açtığımda sürekli takip imkanım yoktu.
Neyse sorun kalmadığına göre gereken yapılsın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:crying:slm. pın kodunu ben üç kez yanlış girdim hattım bloke oldu . puk kodu istiyo puku nasıl öğrenebilirim ya.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar r puk kodunuzu öğrenmek için 532 yi arayın kısaca arama nedeninizi öğrenebilirmiyim dediğinde borcumu öğrenmek istiyorum diyin sonradediği şeylere evet evet diyin sizi bedava müşteri hizmetlerine bağlayacak orda puk kodunuzu alabilirsiniz vallaha bu size kıyak olsun hilesi için facede oğuz aynas yaz orda arkadaşlarda başkentli ömer var ona arkadaşlık isteği gönder sana yardımcı olacak başka pın kodu hat kapatma hat açma vb. gibi şeylerde yardımcı olabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben pin kodumu 3defa yanlış yazdım şimdi ise puka geçti puk kodumu öğrenmek istiyorum.

AHMT06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sametcim müşteri hizmetlerini ara sim kartının arkasındaki numaraları isteyecekler , puk kodunun hangi numaraya gelmesini istiyorsan bir numara ver (operatör fark etmez ) o numaraya puk kodun gelecektir. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

turkreaper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
başka telden arayıp kimlik bilgilerini dogrulatırsan müşteri hizmetleri veriyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
annemin cep telefonunda yanlışlık yaptım:blushing::( yani pin kodlarını yanlış girdim annem beni öldürecek lütfen acil yanıt verebilirmisiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefon numarasini biliyorsaniz hat kimin uzerineyse onun kimligiyle turkcellle gecin size yeni turkcell hat verirler pin puk istemezler sadece kimlinizle turkcellle gecmeniz yeterli olacaktir iyigünler