PUBG yüklenmeli mi ?

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
PUBG var bende 23 gb boşuna indirmek yerine adam akıllı bir oyun indirim diye düşünüyorum yani yüklenesi bir oyun mu ? oynayan arkadaşlar yardım ederse şimdiden teşekkürler.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Kişisel bir durum kimi beğenir kimi beğenmez indirip oynamadan bilemezsin dünyada en çok oynanan oyunlardan biri..

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Öncelikle sağlam bir sistemin varsa oyunu indirebilirsin, sağlamdan kastım ise low ayarlarda oynanılacak bir oyun değildir kendisi.
Rakibin full render alırken sen yarım render alırsan ölmeye mahkumsun gibi.
Solo oynarım diyosan yine indirebilirsin ama tek basına takımlı girmeye çalısacaksan bir daha düşün derim çoğu zaman 4 kişiye karsı tek oynamak zorunda kalıyosun ki bu tür oyunlar takım arkadasın olmadan oynanıp zevk alınabilecek şeyler değil bence.
Seninde dediğin gibi oyunun bazı yerlerinde buglar var fakat eskisi kadar çok değil çok nadir denk gelirsin diye umuyorum bu yönden sıkıntı yaşamazsın.
Arkadaşın olmayınca da yine senin bahsettiğin kitle sana oyundan zevk aldırmayacaktır buna da emin olabilirsin :D

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Öncelikle sağlam bir sistemin varsa oyunu indirebilirsin, sağlamdan kastım ise low ayarlarda oynanılacak bir oyun değildir kendisi.
Rakibin full render alırken sen yarım render alırsan ölmeye mahkumsun gibi.
Solo oynarım diyosan yine indirebilirsin ama tek basına takımlı girmeye çalısacaksan bir daha düşün derim çoğu zaman 4 kişiye karsı tek oynamak zorunda kalıyosun ki bu tür oyunlar takım arkadasın olmadan oynanıp zevk alınabilecek şeyler değil bence.
Seninde dediğin gibi oyunun bazı yerlerinde buglar var fakat eskisi kadar çok değil çok nadir denk gelirsin diye umuyorum bu yönden sıkıntı yaşamazsın.
Arkadaşın olmayınca da yine senin bahsettiğin kitle sana oyundan zevk aldırmayacaktır buna da emin olabilirsin :D
Cevabın için teşekkür ediyorum sistemim ultrada 60 üstü oynatan bir sistem maalesef arkadaşım yok oynayacak ama 1 kere olsun pubgyi denemek icin indireceğim tekrardan yanıtın için teşekkür ederim.