PUBG Tepki vermiyor açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

baba601080

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pubg aldım indirdim oynaya basınca oyun başlatılıyor kutusu bir saniyeden kısa bi süre görülüyor bazen battleye kutusu görülüyor oda anında gidiyor ama oyun hiç bir şekilde açılmıyor 15 saniye falan oyunda görülüyorum steamda ama oyun yok açılmıyor herşeyi denedim internette olan hiçbiri işe yaramadı dosya bütünlüğünü onaylama yaptım gene sonuç yok açılmıyor ne yapcam çözen yaşayan varmı

daggerdale12

Asistan
Reaksiyon puanı
100
Bilgisayarının sistem özellikleri nedir?

daggerdale12

Asistan
Reaksiyon puanı
100
GT730 çok çok eski bir kart değil mi pubg için? Mininum olarak kaldırıyor olabilir ama oyunu çalıştıracağının bir garantisi yok açıkçası. Ayrıca PUBG yaptığı güncellemeden sonra, birçok kişi seninle aynı problemi yaşıyor. Güncellemede hata olduğu açıklandı.

baba601080

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne güncellemes
GT730 çok çok eski bir kart değil mi pubg için? Mininum olarak kaldırıyor olabilir ama oyunu çalıştıracağının bir garantisi yok açıkçası. Ayrıca PUBG yaptığı güncellemeden sonra, birçok kişi seninle aynı problemi yaşıyor. Güncellemede hata olduğu açıklandı.[
GT730 çok çok eski bir kart değil mi pubg için? Mininum olarak kaldırıyor olabilir ama oyunu çalıştıracağının bir garantisi yok açıkçası. Ayrıca PUBG yaptığı güncellemeden sonra, birçok kişi seninle aynı problemi yaşıyor. Güncellemede hata olduğu açıklandı.
benimle aynı ekipmanda olan arkadaş oynuyor ikimizin işletim sistemide aynı problem ne acaba

---- Mesajlar birleştirildi ----

birde Windows 10 format atıyım dicektimde işlemci sıkıntı yapıyor win 10 da bu oyun için hangi işletim sistemini kurayım Windows 10 hariç

Son düzenleme:

0guz32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun Ekran Katını Yetersiz Görüyor ola bilir PUBG Zaten Sıkıtılı bir oyun GTX ekran kartlarında Bile Sıkıtı sorun çıkartıyor.