Pubg oynamak için macrolu fare 150tl geçmesin birde pet öneri

Bu konuyu okuyanlar

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
İyidir alınabilir.

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Bende bloody'nin rt5a modeli var hem kablolu hem kablosuz bir model olduğu için almıştım ,bununda tasarımı aynı anladığım kadarıyla.

Öncellikle yazılım kısmı güncelleniyor , güncellendikçe yeni oyunlar ve silahlar için hazır makrolar geliyor , ben hiç kullanmadım ama h1z1 , csgo ve pubg için ön ayarlı makroların olduğunu gördüm. Yine aynı yazılımla her bir tuşa özellik atayabiliyorsun burada bayağı bir ayar mevcut.

Malzeme kalitesine ortalama diyebiliriz , ayak kısımları iyi dayanıyor ve plastik kısımlarıda dayanıklı bir plastik. Ama özellikle fare sağ tık ve sol tıkın üzerindeki malzeme bariz derby ile yapıştırılmış ucuz kauçuk. Farenin biraz büyük olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim ellerin küçükse alma derim. Ürünü mouse padsiz kullanmaman gerektiğini söylememe gerek yok sanırım.

Sensör olarak benim modelde de 100'e kadar düşebilir dese bile minimum 800dpi a düşüyor , bu pek iyi değil ama 400'e düşmemesinin etkisini oyun için sensitivity ayarları ile oynayarak dengeleyebilirsin. Onun dışında dpi'n dikey ve yatay olarak ayrı ayrı ayarlanabilmesi de + özellik sayılabilir.

Işık mışık pek önemli değil ama ışık kırmızı renkte istersen kapatabilir veya 3 farklı şiddette ayarlayabilirsin.Sadece nefes alıp verme efekti mevcut.

Yazılım kısmı güzel ama kalite kısmı düşündüren bir mouse , 1.5 yıldır aktif olarak kullandığımı ve tuşlarında vesayre bir sıkıntı olmadığını da söyleyeyim.

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Gerçekten güzel, yorumlarda da hep olumlu dönüşler almış alınabilir tavsiye ederim. Ayrıca indirimi de kaçırma

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Bu paraya A3050 sensörlü eski mouse almak mı, birde indirimi kaçırma mı? Şaka gibi tavsiyeler yeminlen. @rtakak önerisine katılıyorum.

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Bu paraya A3050 sensörlü eski mouse almak mı, birde indirimi kaçırma mı? Şaka gibi tavsiyeler yeminlen. @rtakak önerisine katılıyorum.

Merhaba, önerinizi yaparken insanları kırarak değil. Düşüncenizi söyleyerek yapabilirsiniz. Kişi öneri isteğinden ziyade beğendiği mouse hakkında bilgi vermek istemiş olabiliriz.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Merhaba, önerinizi yaparken insanları kırarak değil. Düşüncenizi söyleyerek yapabilirsiniz. Kişi öneri isteğinden ziyade beğendiği mouse hakkında bilgi vermek istemiş olabiliriz.
Merhaba, kısmi noktalarda haklı olabilirsin fakat net bir bilgiye sahip olunmadığı konularda fikir beyan etmek yanıltıcı oluyor. Buda benim, fikrim kişiye göre değişir orası ayrıdır.