Pubg mobile note 9 grafik sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Siroccøoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaslar note 9 telefonuma pubg indirdim ama ayni bilgisayar emulatorundeymis gibi goruntuler net degil ayarlari en yuksekte olmasina ragmen bulanik gosteriyor nedeni ne olabilir?

201239debf4df122c83e85716fb40f41.jpg
8884e4a6d77fed5453849da440a79d17.jpg
ef45763ff0d8758d7c3999c75b4272be.jpg

Rocknrogue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
açıkcası merak ettim ama görüntü kalitesi ekran görüntüsü yüzünden düşük. ilk önce onu söylemek lazım. tam net nasıl bir kötü görüntü var anlaşılmıyor. örneğin görüntü kalitesi oyun içindeki butonları etkilemez. sıfırla butonu ve font kalitesi de bozuk görülüyor. bu da ekran görüntü kalitesi düşük olduğundan. Eğer görsel orjinal kalitede diyorsan, tam bilmemekle birlikte samsung'da ekran çözünürlüğü ayarlama özelliği vardı diye biliyorum. en azından bir modelde bunu görmüştüm. fhd ise düşürmeyi dene, hd ise fhd yap. 720p ya da 1080p. cevabı yazarsan sevinirim

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Çözünürlük 720p’de ondan. PC’de çok daha yüksek çözünürlükte oynanıyor.

Niye 720p derseniz telefonun çabuk ısınmaması için. Her ne kadar işlemci 1080p’yi kaldırabilse bile...

Siroccøoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Çözünürlük 720p’de ondan. PC’de çok daha yüksek çözünürlükte oynanıyor.

Niye 720p derseniz telefonun çabuk ısınmaması için. Her ne kadar işlemci 1080p’yi kaldırabilse bile...
Ama s10 da boyle bir sorun yok videolardan gordugum kadariyla cok net bir goruntusu var

Siroccøoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
açıkcası merak ettim ama görüntü kalitesi ekran görüntüsü yüzünden düşük. ilk önce onu söylemek lazım. tam net nasıl bir kötü görüntü var anlaşılmıyor. örneğin görüntü kalitesi oyun içindeki butonları etkilemez. sıfırla butonu ve font kalitesi de bozuk görülüyor. bu da ekran görüntü kalitesi düşük olduğundan. Eğer görsel orjinal kalitede diyorsan, tam bilmemekle birlikte samsung'da ekran çözünürlüğü ayarlama özelliği vardı diye biliyorum. en azından bir modelde bunu görmüştüm. fhd ise düşürmeyi dene, hd ise fhd yap. 720p ya da 1080p. cevabı yazarsan sevinirim
Dediginiz gibi ekledigim resimler birzz kalitesiz gosteriyor. Butonlarda ve diger yazilar net bozuk degil ama oyun gorselleri bulanik hd+ , fhd+ , WQhd+ cozunurluklerindede denedim degisen birsey yok. Goruntulerin daha net anlasilmasi icin nerden yukleme yapabilirim

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Dediginiz gibi ekledigim resimler birzz kalitesiz gosteriyor. Butonlarda ve diger yazilar net bozuk degil ama oyun gorselleri bulanik hd+ , fhd+ , WQhd+ cozunurluklerindede denedim degisen birsey yok. Goruntulerin daha net anlasilmasi icin nerden yukleme yapabilirim
Değişiklik yok çünkü dediğim gibi oyun 720p. Çözünürlüğü değiştirsen bile performans veya kalite değişimi görmemen normal.

S10 belki daha yüksek çözünürlükte oynatıyor olabilir. Xs max’ın 828p yerine full 1242p’de oynattığını duymuştum ama doğru da olmayabilir.

Daha yüksek çözünürlük istiyorsan BAGT veya GFXtools uygulamasını kullanıp çözünürlüğü oradan ayarlayabilirsin. Fakat bazı oyuncular bundan ban yediğinden dolayı bu seçeceğin riskli olduğunu unutma.

Rocknrogue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Denedin ama bu geçişi yaptıktan sonra oyunu tekrar başlatım oyun ayarlarında değişik seçeneklerin eklenip eklenmediğini gözlemledin mi? Muhtemelen sorun bu? Oyunun google play'den indirildiğini varsayıyorum. mi6 ile oynuyorum. hiç bir sıkıntı yok.
buradaki arkadaş note 9'da bütün görüntü ayarlarını denemiş ve sıkıntı görünmüyor. Bir kontrol eder misin?

Siroccøoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Denedin ama bu geçişi yaptıktan sonra oyunu tekrar başlatım oyun ayarlarında değişik seçeneklerin eklenip eklenmediğini gözlemledin mi? Muhtemelen sorun bu? Oyunun google play'den indirildiğini varsayıyorum. mi6 ile oynuyorum. hiç bir sıkıntı yok.
buradaki arkadaş note 9'da bütün görüntü ayarlarını denemiş ve sıkıntı görünmüyor. Bir kontrol eder misin?
Oyuna ufak capli guncelleme geldi duzeldi 11 versiyonu yeni uyarlamislar sanirim