Pubg Mobile Emulator

Bu konuyu okuyanlar

hmrtyldz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ShiftDelete.Net Yöneticileri.
Geçtiğimiz günlerde gelen Tencent Gaming Buddy güncellemesinden sonra sunucu değiştir bölümü aktif oldu. Bu bölümde vietnam sunucusu seçtiğimden ötürü global sunucuda oyuna giriş yapamıyorum ve beni sürekli vietnam sunucusuna yönlendiriyor. Cep telefonumdan ve emulatörden oyuna giriş yapamıyorum. Bu konu hakkında attığım destek mesajlarına cevap alamamaktayım. Belki de sorunuma cevap alamamamın sebebi pubg mobile'nin türkiye destek sitesi olmadığındandır. Sizinle iletişime geçmemdeki amaç ise Türkiye'nin önde gelen teknoloji sitesi olmanız sorumum hakkımda yardımcı olabilecek editör arkadaşlar varsa çok sevinirim. Şimdiden İlgi ve alakanıza teşekkür ederim...
11.jpg

Ekli dosyalar

• 12.jpg
    12.jpg
    35.8 KB · Görüntüleme: 1,107

RTK36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı bildiriyi banada az önce verdi nasıl çözücez hesap silinebilir ?

BigLarge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
İlk Olarak Resmi Pubg Türkiye Partner Discord sunucmuza gelebilirsiniz.Burada Destek Ekibimiz Elinden Geldiğince yardımcı olacaktır. Ayrıca Yaşadığınız problem için üzgünüz.Ancak sürüm değiştiren oyuncularımızın artık hesapları devre dışı kalacaktır.Daha fazla bilgi için Discord Sunucumuza bekleriz... Discord - Free voice and text chat for gamers
Saygılarımla,
BigLarge
Pubg Türkiyr Partner Discord Destek Personeli

RTK36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nasıl yani güncelleme yapanların hesabı devre dışı mı kalacak ?

RTK36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
girmedim nasıl giriliyor onuda bilmiyorum

BigLarge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Emulator'de vietnam seçeneği var oraya tıklayarak vietnama girebilirsiniz
Pubg Türkiye Partner Discord Destek Personeli

nisaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yanlışlıkla vietnam dan giriş yaptım suan telefondan giriş yapamıyorum ne yapmalıyım

BigLarge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yanlışlıkla vietnam dan giriş yaptım suan telefondan giriş yapamıyorum ne yapmalıyım
Merhaba @Nisaa
Benimle iletişime geçtiğin için teşekkür ederim.
Problemin hakkında şunu söyleyebilirim; Vietnam sürümüne giriş yapan kullanıcılar Global hesaba artık erişemiyecek.Bununla ilgili ilerde herhangi bir çözüm için PUBG MOBILE geliştiricileri bir bilgi vermedi. Daha fazla destek için lütfen Resmi PUBG MOBILE Türkiye sunucumuza katılmayı unutma! İletişime geçmek istersen DESTEK EKİBİ'NDE beni bulabilirsin.
Saygılarımla,
RESMİ PUBGM TÜRKİYE DİSCORD SUNUCUSU: Discord - Free voice and text chat for gamers
BigLarge
RESMİ PUBGM TÜRKİYE DİSCORD DESTEK PERSONELİ

dllturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Resmen içine etmişler hayret edilecek bir durum