Pubg Mobile Emülator (zıplama sorunu)

Bu konuyu okuyanlar

mfc3090

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mrb arkadaşlar. Ben pubg oyununu 2 aydır pc den oynuyordum ta ki yeni harita ve güncelleme gelene kadar. Birçok sorunla karşılaştım ve hepsini araştırarak hallettim. Fakat son sorunun çaresini ve neden kaynaklandığını bulamıyorum. 3 defa oyunu tamamiyle sildim yükledim düzelmiyor. Şöyle söylim..

Oyunu kurduktan sonra birkaç defa oyuna girdim ve karakterin zıplamadığını farkettim. Tüm tuş ayarları sıfırladım ve ekran klavyesinden denedim yine aynı sorun devam ediyor. Oyunda bu sorunla ilgili hata veya kopma gibi sorunlarla karşılaşmıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum tşkler.

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Bendede oluyor başlangıçda ama maç başlayana kadar düzeliyor

Sizinki kalıcı ise oyunu başlattığınızda emilator ekranı var oyunu oyna diye geliyor ona girmeden önce yukardan 3 cizgi olan yerden güncelle'meye basın emilator güncelenektir düzelmesi gerekir düzelmez ise başka öneriler yapabiliriz.

mfc3090

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dediğiniz gibi güncelledim ve güncel olduğu çıktı. Değişen birşey yok malesef. Eğilme, koşma, sürünme hepsi çalışıyor ama zıplama space tuşu çalışmıyor.

mfc3090

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sorunu hallettim. Oyun içinde ayarlar bölümünde "Kontroller" ayarlarında, cep telefonu tuşları ile karışmış sanırım. Sıfırlanınca düzeldi.

Doğancan16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başkan nasil halletti̇n bi̇ tari̇f edermi̇si̇n ayni sikinti bendede var

Son düzenleyen moderatör:

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
O zaman hocam emilator üzerinden yeniden ayarlıyacaksınız pencere modunda sağ tarafdan controller var ona bastığınızda ekrana tüm tuşlar çıkar ordan oyundaki zıplama butonun üzerine gelerek sağ tıklayın yeni pencere açılır boşluk tuşuna basın eklenektir yeni olarak düzelmesi gerekir.