pubg mobile emülatör hatası

Bu konuyu okuyanlar

EmiiR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Emülatorden alakalı değil çünkü hiçbir fark yok 2 bilgisayarım var 1inde çalışıyor diğerinde çalışmıyor aynı emülator

Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben zombi güncellemesinden önce gayet rahat oynuyodum pubg mobili şimdi güncelleme geldi girdim emilatöre güncelle dedim %100 oldu yükleniyor dedi açıldı diğer emilatö fakat pubg mobile gelmiyor gözüküyor sildim tekrar yükledim bu seferde APK kurulamadı diyor nedenini söylerseniz çok sevinirim ya 1 haftadır uğraşıyorum yapamıyorum.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Olmayınca olmuyor. zorlamayın bence başka oyunlara odaklanın. Artık PubG Mobile hile kaynıyor yani pek zevk almazsınız uğraşmayın.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
EmiiR kardeşim sistemine laf etmiyorum GİT ÖNCE TÜRKÇE DERSİ AL OKUDUĞUNU ANLA ÖYLE GEL! Sonra bende iyi bilgisayar varda demiyorum dediğim açılmaması her şeyi deneyip açılmıyorsa diyorum uğraşma diyorum anladın mı güzel kardeşim. ? Şimdi git şikayet et.

EmiiR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Başka oyunlara odaklanın demişsin yazdığını bilmiyorsun galiba

samet bavuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önceliklle biraz geç oldu pubg mobileye sağ tılayıp özellikler diyoruz sonrasında uyumluluk yüksek dpı ayarlarını degistirden alttaki butona tik koyup uygulaya basıp pc yi yeniden baslatıyırouz

Mamiyvz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun nedir çözüm

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    107.7 KB · Görüntüleme: 258