pubg mobile emülatör hatası

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

HarrysWand

Üyecik
Bende de aynı sorun var ya. Bluestacksle açmayı denedim direk açılmadan kapanıyor. (MacOS)

omerfaruksener

Üyecik
bende de aynı sorun var oyunu sildim tekrar yükleyeyim diye ama şimdi emülatör dahi yüklenmiyor..%25 le başlıyor ve böyle kalıyor dowload dahi yapmıyor.çok şey denedim ama olmuyor..kafayı yemek üzereyim

Ekli dosyalar

yusuff212

Üyecik
Arkadaslar ben amd hd5450 2gb ekran karti kullaniyodum cikarip bir tane nvidia gt9400 ekran karti taktim sonradan hu hatayi versi eski ekran kartini takinca duzeliyo buyuk bi ihtimal ekran karti ile ilgili sorun

tolgasrtke

Üyecik
bnm hata oyuna girerken atıyo laptop kullanıyorum ekran kartı yok 4gbram var

Dejavu0707

Üyecik

Arkadaşlar merhaba, oyunu oynarken tab , m ve ctrl tuşuna basınca kendi kendine ateş etmeye başlıyor ve durmuyor mermi bitene kadar. Bunun çözümü varmı

alpacino_34

Profesör
Beyler bende açılıyor oyundayken kapanıyor
8GB DDR3 Ram
İ5 3.20Ghz
R7 240 Ekran kartı var sorunu çözebilen var mı ?

EmiiR

Üyecik
Arkadaşlar bende aynı problemi yaşıyorum,çözüm bulan yokmu ?

FlexsNutella

Doçent
Afrika'nın balta girmemiş ormanlarında...
Ramdan kaynaklı değil ben 2.75gb ramle oynuyorum hiçbir sıkıntı yok. Bence emulator sıkıntılı diğerlerini de denedin mi?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hiç yaşamadığım sorun çok oynadım hiçbir yerde görmedim Allah yardımcınız olsun arkadaşlar.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar merhaba, oyunu oynarken tab , m ve ctrl tuşuna basınca kendi kendine ateş etmeye başlıyor ve durmuyor mermi bitene kadar. Bunun çözümü varmı
Hocam kontrolleri kontrol et sıkıntı görünmüyorsa eski haline getir bilmeden değiştirmiş olabilirsin.

Son düzenleme:

EmiiR

Üyecik
Emülatorden alakalı değil çünkü hiçbir fark yok 2 bilgisayarım var 1inde çalışıyor diğerinde çalışmıyor aynı emülator

Merhabalar ben zombi güncellemesinden önce gayet rahat oynuyodum pubg mobili şimdi güncelleme geldi girdim emilatöre güncelle dedim %100 oldu yükleniyor dedi açıldı diğer emilatö fakat pubg mobile gelmiyor gözüküyor sildim tekrar yükledim bu seferde APK kurulamadı diyor nedenini söylerseniz çok sevinirim ya 1 haftadır uğraşıyorum yapamıyorum.

FlexsNutella

Doçent
Afrika'nın balta girmemiş ormanlarında...
EmiiR kardeşim sistemine laf etmiyorum GİT ÖNCE TÜRKÇE DERSİ AL OKUDUĞUNU ANLA ÖYLE GEL! Sonra bende iyi bilgisayar varda demiyorum dediğim açılmaması her şeyi deneyip açılmıyorsa diyorum uğraşma diyorum anladın mı güzel kardeşim. 😤 Şimdi git şikayet et.

EmiiR

Üyecik
Başka oyunlara odaklanın demişsin yazdığını bilmiyorsun galiba

samet bavuk

Üyecik
önceliklle biraz geç oldu pubg mobileye sağ tılayıp özellikler diyoruz sonrasında uyumluluk yüksek dpı ayarlarını degistirden alttaki butona tik koyup uygulaya basıp pc yi yeniden baslatıyırouz

stat counter