Bu konuyu okuyanlar

ismail çakmak

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Pubg Mobile zombi moduna nasıl girilir, ilk inceleme, boss, nasıl açılır, kurulur ve indirilir, Pubg Mobile zombi modu nasıl olur, geldi, yeni silahlar gibi soruların cevabı bu videoda. İyi seyirler.

yagizaden

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bende güncelledikten sonra deneyeceğim güzel duruyor

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Zombi modu gördüğüm en korkunç modlardan biri :D üstünüze 20 30 tane zombi koşturuyor yerde sürünen yaratıklar bosslar düşmanlarla mı ilgileneceksin zombilerle mi. :D

ismail çakmak

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Zombi modu gördüğüm en korkunç modlardan biri :D üstünüze 20 30 tane zombi koşturuyor yerde sürünen yaratıklar bosslar düşmanlarla mı ilgileneceksin zombilerle mi. :D
Kesinlikle öyle. :D Bence biraz zor bu zombi olayı. İnsanı zor durumda bırakıyor. :D

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Oyunu güncelledim mübarek zombiler bırakmıyor ki oynayak ben kaciyom onlar kovalıyor:)

ismail çakmak

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Oyunu güncelledim mübarek zombiler bırakmıyor ki oynayak ben kaciyom onlar kovalıyor:)
Çok geldikleri zaman etrafını sarıyorlar ve peşini bırakmıyorlar. Bu durum yüzünden bayağı ölmüşümdür :D Ayrıca tüküren bir zombi var o en sinir bozucu bence :D uzağa tükürebildiğinden gereksiz yere enerji alıyor :)