Pubg lite Hatası

Bu konuyu okuyanlar

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Pubg lite yükelmek istedim bilgisayarıma vpn filan kurdum oyunuda kurdum play butonuna tıklayınca;
The global shader cache file 'C:/Program files(x86)/Steam/steamapps/common/PUBG/Engine/GlobalShaderCache-PCD3D_SM4.bin' is missing.

Your application is built to laod COOKED content. No COOKED content was found; This usually means you did not cook content for this build. It also may indicate missing cooked data for a shader platform(e.g., OpenGL under Windows): Make sure your platform's packaging settings include this Targeted RHI.

Alternatively build and run the UNCOOKED version instead.
gr6P0L.png

Diye bir hata alıyorum.Sanırım ekran kartından dolayı ekran kartım GT8600.
Pubg mobile Emulator kurmayı denedim yükledim sistem gereksinimleri;
  • İşlemci: Intel Dual-core, AMD – 1.8 GHz
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600
  • RAM: 3 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 ve 10
  • DirectX: Version 9.0c
  • Hafıza: 2 GB
Bende i2duo 4gb ram gt8600 var kaldırır diye düşünüyordum ama en düşük ayarda bile kasıyor problem ekran kartındamıdır?

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Pubg lite yükelmek istedim bilgisayarıma vpn filan kurdum oyunuda kurdum play butonuna tıklayınca;
The global shader cache file 'C:/Program files(x86)/Steam/steamapps/common/PUBG/Engine/GlobalShaderCache-PCD3D_SM4.bin' is missing.

Your application is built to laod COOKED content. No COOKED content was found; This usually means you did not cook content for this build. It also may indicate missing cooked data for a shader platform(e.g., OpenGL under Windows): Make sure your platform's packaging settings include this Targeted RHI.

Alternatively build and run the UNCOOKED version instead.
gr6P0L.png

Diye bir hata alıyorum.Sanırım ekran kartından dolayı ekran kartım GT8600.
Pubg mobile Emulator kurmayı denedim yükledim sistem gereksinimleri;
  • İşlemci: Intel Dual-core, AMD – 1.8 GHz
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600
  • RAM: 3 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 ve 10
  • DirectX: Version 9.0c
  • Hafıza: 2 GB
Bende i2duo 4gb ram gt8600 var kaldırır diye düşünüyordum ama en düşük ayarda bile kasıyor problem ekran kartındamıdır?
Pubg mobilde durduk yere takılmalar normel sonuçda Mobile oyunu bilgisayarda sorun olabiliyor ama emin olmak için fps gösteren bir program indirebilirsiniz 40 ile 60 fps normel ama 30 altına inip birden kasıyor ise sistemden kaynaklı msı afterburner programını öneririm.

Pubg lite ise hatasını bilmiyorum.

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
E
Pubg mobilde durduk yere takılmalar normel sonuçda Mobile oyunu bilgisayarda sorun olabiliyor ama emin olmak için fps gösteren bir program indirebilirsiniz 40 ile 60 fps normel ama 30 altına inip birden kasıyor ise sistemden kaynaklı msı afterburner programını öneririm.

Pubg lite ise hatasını bilmiyorum.
Emulator'de gösterebiliyosun bende gnelde 35-30 fps alıyorum sistemimin yetmesine rağmen demekki yetmiyormuş :) .