PUBG gec bağlanıyor

Bu konuyu okuyanlar

berkexx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya benim pubg lobi̇den sonra oyuna gec bağlaniyor sebebi̇ nedi̇r acaba*lobi̇den sonra oyuna gi̇ri̇ş ekrani var ya pubg yaziyor orda takiliyor gi̇rse bi̇le gec gi̇ri̇yor
GT 1030 2GB OC
G4600 PEnTİUM
8GB 2133MHZ DDR4 RAM
Hdd ler mi̇ bi̇lmi̇yorum arkadaşlarim da var ama hizli gi̇ri̇yor ssd di̇yor herkez ama başka yolu var bunun

Ekli dosyayı görüntüle 34838
Burasi i̇şte aşşağidaki̇ download arada takiliyor oyun i̇cerisinden catisma dovusme sesleri̇ geli̇yor gi̇rse bi̇le cok gec gi̇ri̇yor arada erken gi̇ri̇yor

Burasi i̇şte aşşağidaki̇ download arada takiliyor oyun i̇cerisinde ve sesler geli̇yor oyun icinden yumruk sesleri̇ i̇şte catişma sesleri̇ bazen erken gi̇ri̇yor genelli̇kle cok gec gi̇ri̇yor ve shi̇ft+tab felan yapamiyorum si̇stemi̇ ki̇tli̇yor gi̇bi̇ bi̇şe

chemical

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Pubg'ı düzgün oynamak için internet bağlantısı, işlemci, ekran kartı, ram, ssd önemli. Oyun grafik ayarlarını optimize et, fiber altyapı varsa fibere geç, bilgisayar parçalarını yükselt gör bak ozaman neler oluyor. Yaşadığın durum bence normal.

berkexx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence gayet normal sistemim var bu sistemle orta ayarlarda 50fps sabit alıyorum 1.500 tl topladım daha yeni ? bence bir bilginiz yok

---- Mesajlar birleştirildi ----

ben uprage demiyorum çözüm yolu varmı diye yazdım

Ekli dosyalar

• indir.png
    indir.png
    3.9 KB · Görüntüleme: 609
Son düzenleme:

semiz2007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bendede aynı sorun var hatta bazen afk larla düşüyom

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
İnternet hızınız ve SSD etki eder diyebilirim. İnternet hızınızı herhangi bir uygulamadan kontrol Edip burada paylaşabilir misiniz?