pubg emülatör neden kasiyor

Bu konuyu okuyanlar

proabraham

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 7 ultimate sp1
İntel core quad q9400 işlemci
Asus GT 730 2 gb ekran karti
Ddr3 6 gb ram
Bu sistemde tenced pubg emilator oyun giris ekraninda 60 fps sabit oyuna girince 30-40-45 surekli oynuyor sabit durmuyor 45 fps yağ gibi akici oynaniyor 30 düştümu gıdım gıdım kasiyor.Ve her saniye fps degisiyor.İllet oluyorum.Driverler güncel.Oyunun tum ayarlari dusukde.Baska emilatorleri denedim ld player,nox,blue vb bunlarda oyunu acmiyor bile donmaktan.Birtek tencedi aciyor bundada fps düşüklüğünden oynanmiyor.Oyundami sıkıntı var acaba ?

Iceman68

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bendede böyle bi sıkıntı var lütfen yardımcı olun
Sistem Pentium g3250 işlemci
Ekran kartı amd radeon 200 series r7
6 gb ram
Anakart gibayt tın ama tam ismini unuttum
Oyunda çok kasma oluyor bende msj affet.değerlere baktım ve CPU %100 çalışıyor ne denediysem olmadı görüntü kalitesini artirdim kare hızını düşürdüm arka planda çalışan uygulamaları kapatım.format atın orjinal win10 kurdum işin komik yani csgo hiç bir sıkıntı yok lütfen yardım.

proabraham

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senin islemci kaldirmiyo benim islemci kaldiriyoda noluyo cpu %40 gecmiyo gene oynanmiyo gene oynanmiyo

Iceman68

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kare hızını artırmaya denedinmi

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hacım csgo da sıkıntı yokken bunda olması can sıkıyor açma değilmi ama başka oyunlarda olmuyor bi tek bunda neler denedim bi yardımcı olacak cikmadi

Benim islemcide düşük ama o kadarda değil hacım

Son düzenleme:

GODOFUTKU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyun>Ayarlar>Grafik(en altta bir ayar var kendi kendine fps ayarlarını değişmesini sağlıyor o ayarı kapat)

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
en yüksek ayarlara alın oyunu kücük olduğu için işlemcıye veriyor oda drop yapıyor benim 1060 i5 7500li sistemde bile ara ara drop giriyor ekran kartı %40 falan kullanılıyor işlmeci ise %50 falan

işlemcinizin dağili grafik birimi hd630 ise ekran kartını sökün öyle oynayın tamemem işlemci alsın yükü gta 5 bile oynanıyor yani o grafik birimi ile ben oynadım salladı demeyin yani kasmıyorda hem :D

Son düzenleme:

uruungu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Tavsiye Kesın 100 De 100 Çözüm Bu Linktekı Vıdeoyhu Izleyın Yapın 59 Fps Oyun Oynuyorum Begenı Yorum Unutmayalım Bu Yoruma Vıdeo Benım Degil

Son düzenleyen moderatör: