PUBG de bilgisayarımdan tam performans alamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

sametsayinizmir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarım Lenovo ideapad 510, i7 7500u, 12gb ddr4 ram, Nvidia Geforce 940mx 4gb.
Arkadaşlarımın ekran kartları ve özellikleri benimkinden kötü olduğu halde benden 10 15 fps daha fazla alıyorlar. Bu arada bilgisayarımı yeni aldım ve tek yüklü olan şey PUBG diyebiliriz. Nvidia denetim masasından tüm özellikleri performansa yönelik yapmama rağmen olumlu bir sonuç elde edemedim. Bir arkadaşımın ekran kartı benimkiyle aynı fakat 2 gb olanı onun da fps i benden 10 fazla genel olarak. Ve ben en düşükte , o ise iyi denebilecek efektlerde oynuyor ne yaptıysam olmadı. Sorun ısınma da değil bu arada bilgisayarım neredeyse hiç ısınmıyor. Ve hepimizin bilgisayarı dizüstü.Ve tüm sürücülerim güncel emin olabilirsiniz. Sizce sorun ne olabilir? Şimdiden teşekkürler

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,334
Bilgisayarım Lenovo ideapad 510, i7 7500u, 12gb ddr4 ram, Nvidia Geforce 940mx 4gb.
Arkadaşlarımın ekran kartları ve özellikleri benimkinden kötü olduğu halde benden 10 15 fps daha fazla alıyorlar. Bu arada bilgisayarımı yeni aldım ve tek yüklü olan şey PUBG diyebiliriz. Nvidia denetim masasından tüm özellikleri performansa yönelik yapmama rağmen olumlu bir sonuç elde edemedim. Bir arkadaşımın ekran kartı benimkiyle aynı fakat 2 gb olanı onun da fps i benden 10 fazla genel olarak. Ve ben en düşükte , o ise iyi denebilecek efektlerde oynuyor ne yaptıysam olmadı. Sorun ısınma da değil bu arada bilgisayarım neredeyse hiç ısınmıyor. Ve hepimizin bilgisayarı dizüstü.Ve tüm sürücülerim güncel emin olabilirsiniz. Sizce sorun ne olabilir? Şimdiden teşekkürler
Fazla beklentin olmasın yeterli donanıma sahip değilsiniz arkadaşın sistemindeki bileşenler neler?

nakbıyık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Laptop, masaüstü bilgisayarlar gibi aynı performansı göstermeyebilir.

sametsayinizmir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme:

elgodu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı leptop aynı sorun daha düşük ekran kartı olan bilgisayar 40 fps alırken benimki 20 falan kasıyo
termal macun falan faydası olurmu

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Pubg'yi stabil oynamak istiyorsan en kötü mx150 ekran kartı olan laptop alması gerekiyor..

elgodu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mesele pupg deği yiyyen mesele: ........ ekran kartı istenilen performansı vermiyor meselee bu yolunda olmayan bişey var
m930 da 30 fps oynanan oyun m940mx de 40 olması ilazım ama değil 15
mesele bu
neyapacaz biz bilgisayarda ne gibi bi sorun olabilir

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
mesele pupg deği yiyyen mesele: ........ ekran kartı istenilen performansı vermiyor meselee bu yolunda olmayan bişey var
m930 da 30 fps oynanan oyun m940mx de 40 olması ilazım ama değil 15
mesele bu
neyapacaz biz bilgisayarda ne gibi bi sorun olabilir
Nvidia driver'ı ddu ile silin son sürüm değilde bir kaç sürüm önceki driver'ı yükleyin..

elgodu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
denedim lenovo nun verdiğinide kurdum aynısı oldu
ben zannettimki termal macun falan eskidi zannettim
arkadaş bendede aynı sorun var diye yazmış buraya
demekki dedim demekki iş öyle
napsakki