Pttcell Nasıl ?

Bu konuyu okuyanlar

Marrusia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler bu AKN'li paketi ikinci hattıma alsam ne kadar bir verim alırım tavsiye eder misiniz? Büyük indirmeleri gece 2'den sonra yapayım diyorum
bende tam tersi normal hattım ptt diğer hattım vodafone.
Çünkü ptt'de akn'li tarifeyi sadece faturalı hatlar alabiliyor bunun için en düşük tarife olan mini1gb var.Onu alırsın üstüne 1GB Akn'li paketi.Yani 28 liraya 3GB gündüz netin+500 dk+500 sms'in olur.(+1 GB tahhahüt verirsen geçerli ve 10 lira fatura indirimi)

PC'de bende bugun kullanmaya başladım vodafone'daki internetim bitmiş fena performans sunmuyor ama resimli ve video'lu siteler dert :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

yurtta arkadaşlarla beraber paylaşıldı mı süper olur :D pttcell ve tt ye geçmiş/geçirmiş olunur :D
istersen 10 TB harca günde yine oporotore birşey olmaz 1GB'in maliyeti 1 kuruş bile değil.Zaten dışarıda dolaşan frekans'ı olan hızı sadece kullanıyorsunuz.Kullanmasanız kullansanızda sinyal dağılıyor kayıpları yok yani

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
yurtta arkadaşlarla beraber paylaşıldı mı süper olur :D pttcell ve tt ye geçmiş/geçirmiş olunur :D
Turkcell'in bugu varken 600 GB geçirmiştim tek başıma. Birinci hattımda Turkcell var. İkinci hatta PTTcell alıp indirmeleri gece yapayım diyordum onayı da sizden alınca ciddi düşüneceğim çünkü Turkcellde 16 GB şuan oldu net yetmiyor :D
bende tam tersi normal hattım ptt diğer hattım vodafone.
Çünkü ptt'de akn'li tarifeyi sadece faturalı hatlar alabiliyor bunun için en düşük tarife olan mini1gb var.Onu alırsın üstüne 1GB Akn'li paketi.Yani 28 liraya 3GB gündüz netin+500 dk+500 sms'in olur.(+1 GB tahhahüt verirsen geçerli ve 10 lira fatura indirimi)

PC'de bende bugun kullanmaya başladım vodafone'daki internetim bitmiş fena performans sunmuyor ama resimli ve video'lu siteler dert :D
Şimdilik 2-3 aylığına idarelik alacağım o yüzden tahahut yaptirmayacagim 2-3 ay sonra kapatabilecegim bir şey olsun istiyorum. Normalde Turkcell tarafında 10 GB paketim var hediyelerle 17 GB'a vardı bu ay fakat 16'si bitti :D

İptal ettirdikten sonra seneye okullar başlarken Turkcell 50 GB 4.5G WiFi alacağım 12 ay tahahutl

Son düzenleyen moderatör:

Marrusia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turkcell'in bugu varken 600 GB geçirmiştim tek başıma. Birinci hattımda Turkcell var. İkinci hatta PTTcell alıp indirmeleri gece yapayım diyordum onayı da sizden alınca ciddi düşüneceğim çünkü Turkcellde 16 GB şuan oldu net yetmiyor :D

Şimdilik 2-3 aylığına idarelik alacağım o yüzden tahahut yaptirmayacagim 2-3 ay sonra kapatabilecegim bir şey olsun istiyorum. Normalde Turkcell tarafında 10 GB paketim var hediyelerle 17 GB'a vardı bu ay fakat 16'si bitti :D

İptal ettirdikten sonra seneye okullar başlarken Turkcell 50 GB 4.5G WiFi alacağım 12 ay tahahutl

tahahhüt vermezsen 38 lira olur işte.Turkcell 50 GB'dada 02-08 kotadan yemiyor hız sınırsız ama 12 ay değil tahhahütü 24 ay.
Oyun testi yapıyorum şuan roket lig sorunsuz oynanıyor 128 kbps ile :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
tahahhüt vermezsen 38 lira olur işte.Turkcell 50 GB'dada 02-08 kotadan yemiyor hız sınırsız ama 12 ay değil tahhahütü 24 ay.
Oyun testi yapıyorum şuan roket lig sorunsuz oynanıyor 128 kbps ile :D
Hocam Turkcell 12 aylık. Aslında bir paketi 24 aylık da 12 aylık tahahut var ve lifecell adı altında aylık veya yıllık taahhüt verebildigimiz paketler de var.

M

Murat Burç

SDN Okuru
@Murat Burç hocam turkcell de 600 gb demişsiniz ya onun yarısını düşünün siz en iyisi... çünkü tt hızı malum, turkcell kadar değil ve ben 160 - 200 arası yaptığımda hızım 1 hafta düşük tutuldu :) bi de böyle süprizler de olabilir yani. açıkcası kolay kolay öneremiyorum pttcelli
Ben toplam 12 günde 600 GB harcadım merak etmeyin ben harcarim hakkıyla :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Suan bende 400 GB indirilmis hiz dusumu vs yok 30 ile 50 mbit arasinda hiz aliyorum.Her gece 50-60 GB indiriyorum bu ara pc formatladim.Dedim nasilsa net hizli iken.HDD'yide formatlayayim :D
Bakalım hocam hesabımı yapayım ona göre birşeyler yaparım artık.

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Pttcell eski müşterilere ayda 28 lira fatura geliyor. 30.25 lira geliyor 30 lira 25 kuruş Pırlanta 10 GB ve sınırsız konuşma faturalı paket internet son derece hızlı....Hepsini kullandım Turkcell ve Türktelekom hızlı Vodofone mobil internet yükleme ve indirme yavaş...... Genel analiz...

Mesaj otomatik birleştirildi:

Pttcell eski müşterilere özel 50 GB ayda 42 lira 35 kuruş özel faturalı paketleri var...Lokasyon önemli tabii Türktelekom iyiyse pttcell'de sıkıntı olmaz...50 GB ver her yöne sınırsız konuşma faturalı paket 42 lira 35 kuruş ...

Son düzenleyen moderatör:

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Bimcell,PTTCELL vb. De Türk Telekom Online işlemleri kullanabilirsiniz. Fakat size sil süpür olmayacaktır.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
PTTCell kullanmadim ama 7 sene Avea kullandim iyiydi. Su an ise Turkcell kullaniyorum internet hizi disinda bir fark gormedim.

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Arkadaşlar şimdi şöyle bir durum var...hız olarak Turkcell Türk Telekomdan bir tık hızlı mobil internet hızı anlamında eğer şehir merkezi dışında yaşıyorsanız vadofone mobil interneti kaplumbağa hızında.....turkcell hızlı ama interneti çabuk biter....pttcell ve teknosacell eski müşterilere sınırsız yüksek hızlı mobil internet faturalı özel paketleri var...ancak rekabet kanuna aykırı olduğı için internet sitelerinde ve televizyonda yer almaz...turkcellde böyle eski yeni müşteri farketmez...hizmet kaliteli olduğu için internet paketleri sınırlı ve çabuk biter..gıdım internet gibi..en iyisi Türk telekom yada özellikle PTTCELL faturalı pakete girip sizi aramasını bekleyeceksiniz eski müşteri olduktan sonra sınırsız yada bol internetli faturalı paketlere sahip olacaksınız.....ancak Turkcell geçerken hızlı kaliteli hizmet var...ancak interneti ise çok az oluyor......vadofone mobilin yazmaya bile gerek yok internet hız testinde türkiyede en hantal mobil internet vadofone mobil internet olduğu tespit edilmiş.....şikayet var sitesinde müşteri yorumlarına bakabilirsiniz......

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Eski müşteriye 30 gb ayda 28.60 kuruş yeni kampanya

Ekli dosyalar

• Vovo on.jpeg
    Vovo on.jpeg
    5.6 KB · Görüntüleme: 165

robinhogol

Doçent
Cezalı