Ptt avm ya da hepsi burada com

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
45
Arkadaşlar bu iki siteden telefon alan oldu mu özelikle PTT avm den

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Telefon almadım başka şeyler aldım bir sorun çıkartmadı zaten çıkartma ihtimali fazla yok.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
İthalatçı garanti olmamasına dikkat edin. HB üzerinde 5-6 kere telefon aldım toplamda.

Venceremos1940

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Güvenilir, sıkıntı yok. daha önce alışverişim oldu problem yaşamadım.

Alp Duran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Türkiye'nin en köklü kuruluşlarından PTT'nin e-alışveriş sitesi. Diğer alışveriş sitelerinden bir farkı olduğunu düşünmüyorum. Önemli olan ürünün distribütör garantili olması.

Son düzenleyen moderatör:

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Hepsiburada'dan 2017 Kasım'da J7 Prime almıştım, hala çalışır vaziyette. Hepsiburada iyi bir sitedir, PTTAvm de bana kalırsa sakıncası yok. Mühim olan güvenilir ve resmi olarak garantili olması yani. Neresi olursa olsun benim kötü bir şey başıma gelmemesi yeterlidir.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Kullanmakta olduğum telefonu Hepsiburada'dan aldım. Ptt avm'den alış veriş yapmadım daha önce.

XEARTER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben HepsiBurada'dan yıllardır ürün alıyorum hatta 2 adet tablet 1 adet telefon aldım aslında 50'den fazla aldığım ürün var yani güvenilir bazen kargonun gelmesi uzun sürebiliyor ama Ptt avm'den bende alışveriş yapmadım

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
PTT Avm kadar afedersiniz saçma salak bir site yok. Burnunuzdan getirebilir (ki benim geldi)

Ben uzak duruyorum o siteden. Hoş HB, N11, Amazon, Trendyol'da olan herkes orada ayrı mesele :D

TinerciAlper

Asistan
Reaksiyon puanı
35
hepsiburada da berbat bir site telefon almadım ama monitör aldım bozuk çıktı değişim raporu aldım 2 ay değiştirmediler oyaladılar davalık olduk sonunda gönderdiler ben açıkçası hb den daha birşey almam uzun kargo hayatından bezmiş herşeye he diyen müşteri temsilcileri hb yi tavsiye etmem

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
hepsiburada da berbat bir site telefon almadım ama monitör aldım bozuk çıktı değişim raporu aldım 2 ay değiştirmediler oyaladılar davalık olduk sonunda gönderdiler ben açıkçası hb den daha birşey almam uzun kargo hayatından bezmiş herşeye he diyen müşteri temsilcileri hb yi tavsiye etmem
Eğer aldığın ürün bozuksa ya (başka olabilir) satıcıdan, ya da kargodan kaynaklı olabilir. HB'da yalnızca kendisi satmıyor ki, başka satıcılar da var Teknobiyotik gibi. Ben kaç kere HB'dan sipariş ettim, neredeyse hiç bir ürünlerde sıkıntı çıkmadı. Sadece X4 950 işlemci aldığım zamanda üretim hatalıydı zannedersem. PTT de devletin olduğuna göre güvenilirdir.

PTT Avm kadar afedersiniz saçma salak bir site yok. Burnunuzdan getirebilir (ki benim geldi)

Ben uzak duruyorum o siteden. Hoş HB, N11, Amazon, Trendyol'da olan herkes orada ayrı mesele :D
Doğru. O da bir tercih meselesi. Benin tercih ettiğim site genelde HB ya da N11.

TinerciAlper

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Eğer aldığın ürün bozuksa ya (başka olabilir) satıcıdan, ya da kargodan kaynaklı olabilir. HB'da yalnızca kendisi satmıyor ki, başka satıcılar da var Teknobiyotik gibi. Ben kaç kere HB'dan sipariş ettim, neredeyse hiç bir ürünlerde sıkıntı çıkmadı. Sadece X4 950 işlemci aldığım zamanda üretim hatalıydı zannedersem. PTT de devletin olduğuna göre güvenilirdir.

Doğru. O da bir tercih meselesi. Benin tercih ettiğim site genelde HB ya da N11.
hayır satıcı hepsiburadaydı

TinerciAlper

Asistan
Reaksiyon puanı
35
e
Kargodan ya da sana denk gelen ürün üretim hatalı olabilir. Değişim talep etseydin.
ettim zaten 2 ay boyunca hiç birşey olmadı müşteri hizmetleri haklısınız ama yapabileceğim birşey yok diyip kapatıyorlardı en son dava açtıkta gönderdiler (dava hala devam ediyor)