İpucu PTT AVM Bana Ciddi Kıyak Çekti

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,664
Akakçe'de bazı ihtiyacım olan ürünleri takibe almıştım. Listemdeki UPS'lerden biri indirime düştü ve bildirimi geldi. PTT Avm'de satılan ürünü hemen girip aldım. Ürün normalden %20-25 falan daha ucuza koyulmuştu. Herhalde yanlış fiyat girmiş olmalılar ki, satın aldıktan 30dk sonra siparişi iptal ettiler. Haliyle iptal edildiği için çok sinirlendim.

Sonrasında PTT Avm mail adresine satın aldığım ürünün tutarının %10'u değerinde indirim kuponu gönderdi. Hem de indirim kuponu sınırsız her ürüne kullanabileceğim türden. Bu sayede uzun zamandır almak istediğim işlemci soğutucusunu, bu kodla bedavaya diyebileceğim bir fiyata aldım. Vallahi helal olsun. PTTAvm'nin müşteri memnuniyetini bu kadar önemsediğini bilmiyordum.

Kupon ile bedavaya aldığım ürün:
1714324949400.png

Son düzenleyen moderatör:

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,816
Hayatımda en çok önyargıya sahip olduğum yer burasıydı, iyiymiş demek ki. Ama hala alışveriş yapmaya korkuyorum oradan.

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,664
Hayatımda en çok önyargıya sahip olduğum yer burasıydı, iyiymiş demek ki. Ama hala alışveriş yapmaya korkuyorum oradan.
Bende korkuyordum, 1 ay kadar önce Ryzen 5 5600 kutulu işlemci 3800 TL'ye düştü. Bildirim gelince aldım, bir riske gireyim dedim. Abi, hemen kargoya verdiler, ürün geldi kapalı kutu, sıfır, harika durumda teslim ettiler. En korktuğum site ikidir şaşırtıyor beni.

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,816
Bende korkuyordum 1 ay kadar önce Ryzen 5 5600 kutulu işlemci 3800TL ye düştü. Bildirim gelince aldım, bir riske gireyim dedim. Abi hemen kargoya verdiler ürün geldi kapalı kutu sıfır harika durumda teslim ettiler. En korktuğum site 2 Dir şaşırtıyor beni.
Vay be, bir ara bende deneyeceğim o zaman.

JS31

Unreal Engineer
Reaksiyon puanı
52
5 ay önce rtx3070 1500₺ gibi yanlış fiyata satışa sunulmuştu.2 tane siparişim iptal oldu, 300 küsür tl hediye vermişlerdi.ptt avm bu konuda iyi.

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,884
Ben çok alışveriş yaptım. Satıcı güvenilir ise sorun olmuyor. Değilse de iade imkanı var nasılsa.
Yine de parfüm türevlerinde çok sahte oluyor, dikkat etmekte fayda var

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
157
Akakçe'de bazı ihtiyacım olan ürünleri takibe almıştım. Listemdeki UPS'lerden biri indirime düştü ve bildirimi geldi. PTT Avm'de satılan ürünü hemen girip aldım. Ürün normalden %20-25 falan daha ucuza koyulmuştu. Herhalde yanlış fiyat girmiş olmalılar ki, satın aldıktan 30dk sonra siparişi iptal ettiler. Haliyle iptal edildiği için çok sinirlendim.

Sonrasında PTT Avm mail adresine satın aldığım ürünün tutarının %10'u değerinde indirim kuponu gönderdi. Hem de indirim kuponu sınırsız her ürüne kullanabileceğim türden. Bu sayede uzun zamandır almak istediğim işlemci soğutucusunu, bu kodla bedavaya diyebileceğim bir fiyata aldım. Vallahi helal olsun. PTTAvm'nin müşteri memnuniyetini bu kadar önemsediğini bilmiyordum.

Kupon ile bedavaya aldığım ürün:
Ekli dosyayı görüntüle 189407
Sanırım garezleri banaydı, ben tövbe etmiştim bir daha PttAVM kullanmayacağım diye :sweatsmile:. Hayırlı olsun hocam sevindim sizin adınıza.

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,520
Ben baya şaşırdım ne kadar iyi yerde olsa %25lik bir kupon vermezdi çünkü