Psu Seçimi Hakkında

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

medyasmm

Üyecik
400 watt az gelir hocam...
sahibi öle bi şeyler yazmış ama haberi yok herhalde .Sitesine baktım. bi adet 6 pin bi adette 6+2 pin olarak 2 tane e.kartı çıkışı var. Bu durumda kablo ihtiyacında yok. satıcıyla irtibat kurmaya çalış istersen.

Thermaltake - TR2 RX 550W
Xigmatek XCP - A600 X-Calibre 600W 80+ Plus
Sisteme yeterli gelirmi hocam kutulu garantisi bitmiş
200₺ ye anlaştık son olarak.

met 35

Dekan
HD 6950 olduğu önemli değil. Markasını ve tam modelini sormuştum. Büyük ihtimal ile DVI çıkışı DVI -I dır. Yani bi DVI-VGA dönüştürücü ile kulanabilirsin.

medyasmm

Üyecik
Veya sizin önerebileceğiniz bir ürün varsa hemen alayım

medyasmm

Üyecik
Hocam önerdiğiniz çeviricinin çalıştıracağından eminseniz hemen sipariş vereyim ?

medyasmm

Üyecik

met 35

Dekan
Olması lazım. Bu da aynı şekilde ,hem analog hem dijital sinyal beraber,taşıyabiliyor.

Allah'ın Kulu

Üyecik
Bu ürün yeterli gelir mi hocam ?
Everest (SAMA) güvenilir bir güç kaynağı olabilir ancak continuous değer verilmediği için tavsiye etmiyorum. Continuous güç veren ve en az 550W 80+ güç kaynağı tavsiye ederim. 550W yazmamın sebebi güç kaynağına fazla zorlamamak ve belki de yükseltme yapılması gerekir ise sonradan bir güç kaynağı alınmasın diye tavsiye ediyorum. İkinci el ürün alınacak ise temiz kullanılmış ürün almakta fayda var. Bütçenin çok kısıtlı olduğunu anlıyoruz. Şimdiden hayırlı, uğurlu olsun.

stat counter