Psu önerisi

Bu konuyu okuyanlar

JessePinkman1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar selam, benim bilgisayarım sıkıntılı burada "pc reset atma sorunu" diye. Orayı okumanizı tavsiye ederim psu önermeden önce. Msi psu calculatordan watt ihtiyacımı hesapladım herşeyi fazla fazla seçmeme rağmen 400w cıktı fakat şuan elimdeki psu 600w. Bende 600w 80+ psu almayı düsunuyorum fazla paramda yok. (Soracak olanlar için pc ozelliklerim şöyle:gtx750ti i3 6100 kingston 2400mhz(galiba) ram msi h110m gaming anakart 1 tb 7200rpm hdd)

JessePinkman1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Benim arkadaş kullanıyordu galiba bir soram bakalım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatına göre gayet iyi olduğunu söylüyor sesi ise kasa fanları ile aynı düzeyde yani belirgin bir sesi yok normel koşulda duyulmuyor diyor. Kaploların siyah olması iyi diyor ama kasası büyük ise CPU kaplosu kısa diyor yetişmeyebilir dedi.

IMG-20200217-WA0018.jpg

Son düzenleme:

JessePinkman1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Benim arkadaş kullanıyordu galiba bir soram bakalım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatına göre gayet iyi olduğunu söylüyor sesi ise kasa fanları ile aynı düzeyde yani belirgin bir sesi yok normel koşulda duyulmuyor diyor. Kaploların siyah olması iyi diyor ama kasası büyük ise CPU kaplosu kısa diyor yetişmeyebilir dedi.

Ekli dosyayı görüntüle 88017
öncelikle teşekkür ederim. çok yararlı oldu geçen gün kasanın içini açıp baktığımda psudan anakartıma sadece 4 tane kablonun(molex sata 20+4 ve 4+4pinler) bağlandığını gördüm. ekran kartına veya işlemcime herhangi bir kablo gitmiyordu konuya pek hakim değilim. kabloları kablo boyları falan yeterlimidir kasam attığınız görüntüdekiyle eşdeğer boyutta ekran kartımdma gtx750ti.