PSU önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Önceden 600tl diye sınır diye konu açmıştım O fiyata güvenilir birşey alamayacağım için vaz geçmiştim. Bütçeyi 750tl yaptım en az 650w kaliteli birşey lazım. EVGA falan düşünüyorum ama Türkiye de garanti durumu falan sıkıntılı var mı sizde güzel coilwhine sorunu çıkma olasılığı az olan bir öneri.

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Kutusuz ☹️ bir PSU için bu fiyata çıkmışken sıfır olduğunu hissedeceğım bir ürün almak daha mantıklı değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bu ürünü düşünüyordum.

Yada bu

Bu ürüne bir bak derim.

Döndüm dolaştım yine buna çıktım adama soru sordum cevaplar hoşuma giderse tahminen alacağım.

Son düzenleme:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Kutusuz ☹ bir PSU için bu fiyata çıkmışken sıfır olduğunu hissedeceğım bir ürün almak daha mantıklı değil mi?

Ben bu ürünü düşünüyordum.

Yada bu

Döndüm dolaştım yine buna çıktım adama soru sordum cevaplar hoşuma giderse tahminen alacağım.
FSP'de sıfır ama kutu yok sadece. BULK olarak ürün satılıyor. Ancak güvenilirilk derecesini bilemedim. Puanı da iyi gerçi.

Son düzenleme:

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
FPS'de sıfır ama kutu yok sadece. BULK olarak ürün satılıyor. Ancak güvenilirilk derecesini bilemedim. Puanı da iyi gerçi.
Satıcı ile konuştum 2 yıl kendisi 5 yıl fsp Garanti veriyor fsp üzerinden toplu alıyoruz ve yine aynı ucuz fiyat politikasından veriyoruz dedi tahminen bunu alacağım herşeyi hoşuma gitti çünkü.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Satıcı ile konuştum 2 yıl kendisi 5 yıl fsp Garanti veriyor fsp üzerinden toplu alıyoruz ve yine aynı ucuz fiyat politikasından veriyoruz dedi tahminen bunu alacağım herşeyi hoşuma gitti çünkü.
O zaman alınabilir gibi zira piyasadaki en iyi Gold ürünlerden birisi.

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Son düzenleme:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Görkem abee yanında güç kablosu bile yokmuş ya onun yerine bunu alsam üzer mi?

Araştırmaktan içim dışım power oldu ya.

CPU içinde 2x8 desteği var. Gayet iyi bir ürün gibi. Bildiğim kadarıyla Gigabyte zaten Evga'ya ürettiyor PSU ürünlerini. Tam emin değilim ama konuda.