Ps4 slim sistem çok ısınıyor

Bu konuyu okuyanlar

İhsan.ergdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ps4 slim kasaya sahibim etrafı açık hava kanalları açık yeni temizledim macunu yeniledim ancak olduğundan fazla (yaklaşık 70°-80°) ısınıyor ve cihazı açıp herhangi bir
Oyunu çalıştırınca 5 dk sonra sistem çok ısındı cihaz kapatılacak uyarısı gelip hemen ardından cihaz kendini kapatıyor
Lütfen yardım edin

detanaoq

Asistan
Reaksiyon puanı
71
nasıl bir yerde kullanıyorsun? dik olarak açık alana koy...

detanaoq

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Dik olarak nasıl koyayım stand yok hem onunda fayda edeceğini pek sanmıyorum
mantıken işe yaramaz diyebilirsin ama dik durunca daha az sındığını söyleyenler var... + fan aparatları var notebook fan hava girişine tutturuyorsun ısınma sorunu bitiriyor alıp deneyebilirsin...

İhsan.ergdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mantıken işe yaramaz diyebilirsin ama dik durunca daha az sındığını söyleyenler var... + fan aparatları var notebook fan hava girişine tutturuyorsun ısınma sorunu bitiriyor alıp deneyebilirsin...

Önerin için teşekkürler
Bir şey satın almadan halledebilirsem iyi olur ama halledemezsem deneyebilirim

detanaoq

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Önerin için teşekkürler
Bir şey satın almadan halledebilirsem iyi olur ama halledemezsem deneyebilirim
fan temizliği yap o zaman... fan tozluysa ısıyı atamıyordur belki... hava girişinden hava üfletere yap ve bunu dışarıda yap evin içinde yapma tozdan rahatsız olabilirsin...

İhsan.ergdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fan temizliği yap o zaman... fan tozluysa ısıyı atamıyordur belki... hava girişinden hava üfletere yap ve bunu dışarıda yap evin içinde yapma tozdan rahatsız olabilirsin...
Konsolun temizliğini sık sık yapıyorum zaten toz yok içinde tertemiz. Senin dediğin dik tutmayı yaptım hava girişinin yanına buz şişe koydum ve üst kapağı açtım ısınma olayı düzeldi ama fan sesi yine uçak motoru gibi

detanaoq

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Konsolun temizliğini sık sık yapıyorum zaten toz yok içinde tertemiz. Senin dediğin dik tutmayı yaptım hava girişinin yanına buz şişe koydum ve üst kapağı açtım ısınma olayı düzeldi ama fan sesi yine uçak motoru gibi
Fan tasarımından kaynaklı sliminde 2. ve 3. versiyonu vardı onlarda sesi azaltmış olabilirler+ direkt buz kullanma havadaki nem bordda yoğuşabilir.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Bence bir PlayStation servisine danışırsanız iyi olur.Harici olarak fanda almanızı öneririm.

İhsan.ergdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0