PS4 Slim mi PS4 Pro mu?

Bu konuyu okuyanlar

zepzat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba. PS4 Slim ve Pro versiyonları arasında kaldım. Arada kalmamın nedeni şu, Pro versiyonun 2.5 kat daha hızlı olmasına karşın stok olmaması ve televizyonumun 4K olmaması. Sizce hangisi daha iyi olur? Detroit, The Last of Us gibi oyunlar oynamayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Şahsen ikisi arasında ilk pro yu tercih ederdim güncel cihaz olmasından dolayı 4 k yı düşünme zaten gercek4k vermiyor upscale edilmiş görüntü veriyor o yüzden televizyonun 4k olup olmaması pek sıkıntı olmaz

zepzat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şahsen ikisi arasında ilk pro yu tercih ederdim güncel cihaz olmasından dolayı 4 k yı düşünme zaten gercek4k vermiyor upscale edilmiş görüntü veriyor o yüzden televizyonun 4k olup olmaması pek sıkıntı olmaz
Peki sizce stok olmamasının nedeni nedir? Vatan, MediaMarkt, Teknosa vb. yerlere baktım ama hiçbirinde yok

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Bu sıralar piyasada Sony nin fiyat politikasında artış olduğu söyleniyor ama tam olarak keşin şu demem imkansız tabi ayrıca Türkiye gibi konsol piyasasında playstationun çok satmasıda olası tabiki

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Yoksa internetten al. Ps4 pro daha iyi.