PS4/Slim almak istiyorum nelere dikkat etmeli?

Bu konuyu okuyanlar

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bunlara pek bakma. Hepsiburada da 1200'e Ps4 slim alabilirsin, daha geçen ay arkadaşım aldı. Sony Eurasia garantili.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
neden bunlara pek bakma dediğinizi söylermisiniz?
1. Satılan ürünlerin garantilerini kimin sağladığı belli değil muhtemelen paralel ithalat.
2. Küçük yerler genellikle sattığı ürünün arkasinda durmaz.(istisnalar mutlaka vardir)
3.Fiyatları paralel ithalata göre aman bitecek kaçırmayayım diyecek kadar ucuz değil.

Tkreri367

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1. Satılan ürünlerin garantilerini kimin sağladığı belli değil muhtemelen paralel ithalat.
2. Küçük yerler genellikle sattığı ürünün arkasinda durmaz.(istisnalar mutlaka vardir)
3.Fiyatları paralel ithalata göre aman bitecek kaçırmayayım diyecek kadar ucuz değil.
Tamam. Şimdi hb den bakıyorum
Sony Eurasia Garantili yazanlara mı bakmalıyım?
Sony Eurasia tarafından 2 yıl süre ile garantilidir. yazanlara?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Tamam. Şimdi hb den bakıyorum
Sony Eurasia Garantili yazanlara mı bakmalıyım?
Sony Eurasia tarafından 2 yıl süre ile garantilidir. yazanlara?
Evet onlara bakarsan garantin sağlam yerden olur. Normal dükkanlarda da Sony eurasia garantili olanlara bakabilirsin de normal dükkanlarda kutuyu açip hiç açılmamış gibi kapatanlar var. Kadıköy tarafında bu olay çok yaygın.

Tkreri367

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet onlara bakarsan garantin sağlam yerden olur. Normal dükkanlarda da Sony eurasia garantili olanlara bakabilirsin de normal dükkanlarda kutuyu açip hiç açılmamış gibi kapatanlar var. Kadıköy tarafında bu olay çok yaygın.
slim e baktım modelleri falan yazıyor ama normal ps4 lerde model vs yazmıyor hepsinde böyle sadece 2yıl sony eurasia garantili yazıyor ps4 leri elemeli miyim

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
slim e baktım modelleri falan yazıyor ama normal ps4 lerde model vs yazmıyor hepsinde böyle sadece 2yıl sony eurasia garantili yazıyor ps4 leri elemeli miyim
Ben senin yerinde olsam ps4 pro alma imkanım varsa alırdım ama ps4 pro alma imkanım yoksa ps4 slim alırdım. Fat kasa ps4 bakma.

Ps4 slim fat olana göre daha az enerji harcıyor.
Birkaç özellik farkı daha vardı ama performansı etkileyecek işlemci farkı filan yok..

Kısacası ya ps4 slim yada ps4 pro.

Tkreri367

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben senin yerinde olsam ps4 pro alma imkanım varsa alırdım ama ps4 pro alma imkanım yoksa ps4 slim alırdım. Fat kasa ps4 bakma.

Ps4 slim fat olana göre daha az enerji harcıyor.
Birkaç özellik farkı daha vardı ama performansı etkileyecek işlemci farkı filan yok..

Kısacası ya ps4 slim yada ps4 pro.
malesef pro alamıyorum. Bu arada alan olarak 500gb mi 1 tb mi önerirsiniz? Aklımda Battlefield 1 ve 4, Gta 5 , San and. ve fifa 17 var şimdilik bu oyunları almayı düşünyorum..

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
malesef pro alamıyorum. Bu arada alan olarak 500gb mi 1 tb mi önerirsiniz? Aklımda Battlefield 1 ve 4, Gta 5 , San and. ve fifa 17 var şimdilik bu oyunları almayı düşünyorum..
1TB al kafan rahat etsin. Bende 500 gb fat kasa var yaklaşık 4-5 oyun var bazen oyun yüklemek için eski oyunları sildiğim oluyor.

Şuan en mantıklı olan 1 tb almak.
--- Gönderi Güncellendi ---
Sony garantili 1179 TL ideal ucuz bir fiyat.
Playstation 4 Slim 1TB (Eurasia garantili) Fiyatı Bilişim

Tkreri367

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Sony garantili 1179 TL
Tamamdır teşekkürler.. Önerebileceğiniz iyi oyunlar varmı 1 tb almışken doldurmak lazım :)
Biz şuan genellikle gta online oynuyoruz ama Uncharted 4 oynamadıysan kesinlikle oyna derim. Last of us ta buna dahil.

Tkreri367

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
ve bir de güvenilir bir mağaza mıdır attığınız linkteki alınır mı
Aracı hepsiburada. Bir sorun olduğunda (olacağını pek sanmam ) gerçekten bir muhatap var yani. HepsiBurada bir sorun olduğunda araya girerek ve sana yardımcı olur diye düşünüyorum. Daha önce cep telefonu iadesi bile yaptım. Yani o sahibinde satilanlardan çok daha güvenilir. Ürün size denildogi gibi gelir zaten denildiği gibi gelemediği anda hemen iade işlemini başlayabilirsin. (Kargo ürünü getirince kargocu nun yanında kutuya bak ezik/darbe filan varsa kaegoxuya kutunun hasarli olduhu hakkinda tutanak tuttur ve geri gönder durumu hepsiburadaya bildir ya yenisini gönderirler ya ücret iadesi yaparlar. ) Olası çok güç bir durum ama olur ki yaşarsın diye ne yakacağını yazayım dedim.

Kısacası hepsiburada güvenilir ürünlerin arkadasında durur.

Tkreri367

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aracı hepsiburada. Bir sorun olduğunda (olacağını pek sanmam ) gerçekten bir muhatap var yani. HepsiBurada bir sorun olduğunda araya girerek ve sana yardımcı olur diye düşünüyorum. Daha önce cep telefonu iadesi bile yaptım. Yani o sahibinde satilanlardan çok daha güvenilir. Ürün size denildogi gibi gelir zaten denildiği gibi gelemediği anda hemen iade işlemini başlayabilirsin. (Kargo ürünü getirince kargocu nun yanında kutuya bak ezik/darbe filan varsa kaegoxuya kutunun hasarli olduhu hakkinda tutanak tuttur ve geri gönder durumu hepsiburadaya bildir ya yenisini gönderirler ya ücret iadesi yaparlar. ) Olası çok güç bir durum ama olur ki yaşarsın diye ne yakacağını yazayım dedim.

Kısacası hepsiburada güvenilir ürünlerin arkadasında durur.
Hm Tamam

Son mesajlar