PS4 pro için TV onerisi

Bu konuyu okuyanlar

Djmusty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba PS4 pro için TV onerilerinizi bekliyorum bütçe 6.500 TL biraz esneyebilir
Ben Sony 65xe7005 ile LG 65uh805 arasında çok kararsiz kaldım 65 inç olmasi gerekli mutlaka. Full grafik canlı canlı keyifli bir şekilde oyun oynamak istiyorum. Ayrıca optik ses çıkışı da önemli bir nokta benim için çünkü Yamaha hs5 yada hs8 ile 5 adet + hs8s subwoofer ile surround ses sistemi yapicam optik girişli ses kartı ile. PS4 un arkasında zaten optik ses çıkışı var ama bazen de TV optik ses çıkışı gerekli olucak. Şimdiden teşekkürler

ygtars

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Lg nin 4k herhangibir televizyonunu alabilirsin panel üreticisi olunca problem çıkarmıyor

Djmusty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Lg nin 4k herhangibir televizyonunu alabilirsin panel üreticisi olunca problem çıkarmıyor
Ekran yenileme hızı olarak ne düşünüyorsunuz bir çok sitede araştırma yaptım inputlag tan bahsediliyor

ygtars

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Ekran yenileme hızı olarak ne düşünüyorsunuz bir çok sitede araştırma yaptım inputlag tan bahsediliyor
240 in altında bir panel pek kalmadı artık input lag de oyum modu ile azaltılıyor ve a evet cidden gecikiyor demiyorsunuz gonlunuz rahat olsun

Djmusty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
240 in altında bir panel pek kalmadı artık input lag de oyum modu ile azaltılıyor ve a evet cidden gecikiyor demiyorsunuz gonlunuz rahat olsun
Sony 55xe7005 aldim hocam güzel bı fiyata