PS4 Pro bazı 4K TV'ler ile uyumsuz!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
PS4 Pro bazı 4K TV'ler ile uyumsuz!

Sony'nin yeni oyun konsolu PlayStation 4 Pro ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Televizyonunuz 4K olsa bile konsolunuz 4K görüntü veremeyebilir. PS4 Pro alırken dikkat!

PS4 Pro'nun bu problemi hakkında düşünceniz nedir?

Son düzenleme:

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
@__kadıköyRAP__ ben biliyordum böyle olcağını bak 4k teknolojisi daha tam oturmadı ne doğru düzgün oyun ne tv var olsa da fiyatlar çok saçma benim evde 4k tv var ama içinde ki gömülü decoder max30-50 fps destekliyor kanallar 60fps veriyor trt4k da ses var görüntü yok :D

normal almakla bence en iyisini yaptın

Reaksiyon puanı
2,146
@__kadıköyRAP__ ben biliyordum böyle olcağını bak 4k teknolojisi daha tam oturmadı ne doğru düzgün oyun ne tv var olsa da fiyatlar çok saçma benim evde 4k tv var ama içinde ki gömülü decoder max30-50 fps destekliyor kanallar 60fps veriyor trt4k da ses var görüntü yok :D

normal almakla bence en iyisini yaptın
Zaten 4K TV yok bende 1080P 60 FPS olursa diye Pro alacaktım ama onun da olup olmayacağı belli olmadığı için iki katı fiyata Pro almayayım dedim. Vardır bir hayır. :)

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Zaten 4K TV yok bende 1080P 60 FPS olursa diye Pro alacaktım ama onun da olup olmayacağı belli olmadığı için iki katı fiyata Pro almayayım dedim. Vardır bir hayır. :)

ya en kötü 2-3bin tv ye gidecek 1699 ps4 pro ya çok mantıksız geliyor bana

aynı elite kontrolcü olayı gibi normal oyuncular için bence çok abartı ve gereksiz masraf