PS4 oyunları dil destegi

Bu konuyu okuyanlar

Djmusty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Almanya'dan dönerken bir çok PS4 oyunu almayı düşünüyor um tax free ile fiyatlar baya fark ediyor ama kafama takılan bir nokta oldu saturnde ki satış temsilcilerine danisdim oyunların international olduğunu dil seçenekleri için internetten sorgulama yapmam gerektiğini söylediler. Yani Türkiye'de alınan bir oyun ile başka bir ülkede alınan oyun arasında dil seçeneği açısından fark olmadığını soylediler. Türkçe dil desteğine ihtiyacim yok olmasa da olur ama İngilizce şart. Sizce almyandan yada Avrupa'nın herhangi bir ülkesinden oyun alırsam oyunda herhangi bir sorun yaşar mıyım ve dil seçenekleri kısıtlı olurmu

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
oyunlarda dil seçeneğini değiştirebiliyordun diye biliyorum ama ps4 üm olmadığı için emin konuşmayacağım.

Djmusty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Benim merak ettiğim Türkiye ye gelen PS4 oyunları ile Avrupa'daki PS4 oyunları arasında dil seçeneği farkı oluyor mu örneğin x bir oyunda Türkçe İngilizce vs. Dil seçenekleri var iken Türkiye'de satilan bir oyundan bahsediyorum aynı oyunun başka bir ülkede satilani ile dil seçenekleri aynı mı ?