PS4 Oyun Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

BySelos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Yazın Ps4 alacağım. Oyunlar hakkında şimdiden fikrim olsun istiyorum, kesinlikle alman lazım dediğiniz oyunları yazarsanız çok sevinirim. (Yanında Fifa 19 alacağım onun dışında söyleyebilirsiniz) Bu arada oyunlar için bütçem 700 TL

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
PS4 yerine Pro almanı öneririm çünkü PS4 çıkalı bayağı bir zaman oldu. Onun haricinde kesinlikle al diyebileceğim oyun Witcher 3 olur. Yine hikayeli oyunlar seviyorsan Last uf Us ve Detroit: Become Human oyunlarına bakabilirsin.

BySelos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
PS4 yerine Pro almanı öneririm çünkü PS4 çıkalı bayağı bir zaman oldu. Onun haricinde kesinlikle al diyebileceğim oyun Witcher 3 olur. Yine hikayeli oyunlar seviyorsan Last uf Us ve Detroit: Become Human oyunlarına bakabilirsin.
Toplam bütçem 3600 3700 falan Pro alırsam çok az oyun alabiliyorum haklısınız baya çıkalı oldu ama bütçemi genişletebilirsem düşüneceğim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hikaye tabanlı oyunları seviyorum ama bilgisayarda pek oynamam ama videolarını falan hep takip ediyorum. Ps4 aldığımda ilk yapacağım olay hikaye tabanlı oyunları oynamak olacaktır

Son düzenleme:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
O zaman dediğim gibi Witcher 3 almanı öneririm ilk. 200-300 saat oynayabilirsin oyunu ki PS oyunlarının fiyatlarını göz önünde bulundurunca yüksek oynama süresine sahip oyunlar önem kazanıyor.

BySelos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
O zaman dediğim gibi Witcher 3 almanı öneririm ilk. 200-300 saat oynayabilirsin oyunu ki PS oyunlarının fiyatlarını göz önünde bulundurunca yüksek oynama süresine sahip oyunlar önem kazanıyor.
Peki sizce Ps4 Pro alıp 1-2 oyun oynamak mı yoksa Ps4 Slim alıp en az 6-7 oyun oynamak mı daha mantıklı

Son olarak da bu ürünü https://www.hepsiburada.com/sony-ps4-pro-1tb-konsol-teshir-urunu-p-HBV00000EE70N?magaza=ALB%20Teknoloji&utm_source=pc&utm_medium=cimri&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=72&wt_pc=cimri.c.72.pc aldığımda sıkıntı çıkarır mı eksileri nelerdir ?

Son düzenleme:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992

BySelos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Teşhir ürünü önermem sonuçta çalışmış ürün. PS4 Pro al 1-2 oyunun olsun daha iyi. İleride oyun alırsın sorun olmaz.
Öneriniz için teşekkür ederim o zamanki duruma göre bunu değerlendireceğim

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
PS4 Pro neden alınmalı ki? Televizyon 4K görüntüyü desteklemiyorsa bir anlamı yok ve 4K öyle çok da gerekli bir şey değil. PS4 Pro neden bu kadar önerilmiş anlayamadım.

Ben açıkçası PS önermiyorum, oyunların fiyatı çok pahalı. Alınacaksa da Sahibinden, Letgo gibi sitelerden temiz ve oyunlu ikinci el PS4 alınabilir uygun fiyattan.

BySelos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
PS4 Pro neden alınmalı ki? Televizyon 4K görüntüyü desteklemiyorsa bir anlamı yok ve 4K öyle çok da gerekli bir şey değil. PS4 Pro neden bu kadar önerilmiş anlayamadım.

Ben açıkçası PS önermiyorum, oyunların fiyatı çok pahalı. Alınacaksa da Sahibinden, Letgo gibi sitelerden temiz ve oyunlu ikinci el PS4 alınabilir uygun fiyattan.
Şuanda Xbox oyunlarıda aynı şekilde pahalılandı, PS4 almamın en doğal sebebi kendine özel oyunlarının çok kaliteli ve güzel olması Xbox'da böyle oyunlar yok maalesef. Temel amacım Fifa ve Nba oynamak olmadığı için tercih etmedim

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
"Xbox alınmalı" demek istemedim, oyunlar çok pahalı. Bilgisayarda oyun oynamak çok daha avantajlı ve PS sadece oyun makinesiyken bilgisayar öyle değil. Tabii bilgisayar toplamak masraflı ama uzun vadede PS'ye göre daha avantajlı. PS, bir heves sadece. Sıkılır, yeni oyun almak istersiniz ve oyun fiyatları da malum.

BySelos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
"Xbox alınmalı" demek istemedim, oyunlar çok pahalı. Bilgisayarda oyun oynamak çok daha avantajlı ve PS sadece oyun makinesiyken bilgisayar öyle değil. Tabii bilgisayar toplamak masraflı ama uzun vadede PS'ye göre daha avantajlı. PS, bir heves sadece. Sıkılır, yeni oyun almak istersiniz ve oyun fiyatları da malum.
Hmm ben Ps4 oyunlarına pahalı dediniz sandım, evet maalesef konsol oyunları pahalı. Bilgisayarım orta seviyenin biraz üstünde Pubg'yi falan 1280x720 çözünürlükte bazı ayarları değiştirip 60 FPS falan oynayabiliyorum ama her oyunu istediğim gibi artık oynayamıyorum. Oyun dünyasını takip eden birisiyim, Ps4 oyunları gerçekten herkes gibi benimde ilgimi çekti cidden hepsi ayrı ayrı kaliteli ve bunun yanında Fifa Nba ve yarış oyunlarını da oynamak istiyorum bunun için Ps4 almaya karar verdim

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
PS4 Pro yaklaşık 3300 TL. O performansı alabilmek için 5000-6000 TL sistem toplamanız gerekli ileriyi de düşünerek. Şu kurda sadece oyun oynamak için PS4 almak daha avantajlı.

BySelos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Konsol oyunları içinde her oyunu kendi sitelerinden değilde farklı yerlerden almak mantıklı tabi nerede daha uygunsa oradan almalıyız. Güvenilir siteler güzel kampanya ve indirim yaptıklarında bunlar değerlendirilebilir ama elbette haklısınız

Oyun kısmıyla da ilgili mesela Spiderman oyununu aldım bu oyunu maksimum 1 ay oynarım sonra ya takas ederim yada satarım onun yerinede başka oyun alırım şuan da bu olayı ciddi şekilde kullanıyorlar mesela

Son düzenleme:

Son mesajlar